Sayfa 615/955 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Seansın sonunda 19 a kadar yükselltmisler.Oysa 18.60/70 civarında gidip geliyordu.Hayirlara vesile olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Turkish yatırım alınca pozisyon arttırdım bu Turkish elindeki malları iyi fiyattan okumadan satmaz sattıkdan sonra da hisse ralli yapar tabi bu benim tahta izlenimim olup tamamen hayal ürünüdür bana inanmayın bildiğinizi yapın

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam yaşanmış bir örneği biliyorsunuz sanırım Turkish yatırım konusunda
    Bunu bizimle paylaşırsanız sevinirim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
    https://t.co/ogf4GNeD6g?amp=1

18.64.de satışta mal vardı. Ben almak için girene kadar bir alım geldi doruca 19.10.a kadar çıktı.Sonrasında satışlarla
    19.00 kapattı. Haliyle alamadım. Gittim Deva aldım. Alanlar ise çogunlukla Turkısh ve Credit idi./ytd..

4.  Alıntı Originally Posted by bayram100 Yazıyı Oku
    Hocam yaşanmış bir örneği biliyorsunuz sanırım Turkish yatırım konusunda
    Bunu bizimle paylaşırsanız sevinirim
    Yaşanmış demiyelimde de tahta tecrubelirme göre diyorum alım satım şeklini iyi biliyorum Akif blok alış yapar pasif blok satış yapar sığ hisseler için geçerli bu durum elimde çok mal Tutmaz ama genel tahta izlenimime göre turkish yatırım malı sattığı zaman yani pasif ten malı alındığı zaman hisseler agresiflesir ama kesinlikle kendi stratejinizi bunların üzerine kurmayın kendi hedefinizi belirleyin sonuçta burasi serbest piyasa rüzgar tersine döndümu zararına bile mal verebilirler

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Çin den siparismi geldi acaba..Üstüne beklenen muhtemel iyi bilanço ( malum bu dönemde yoğun çalışan bir-iki sektörden. Gıda sektörü)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Eveeet...
    Nerede kalmıştık.??
    Cuma günü Borsa 1160 puan eksi kapatırken, Pınar sütü inatla 19.00 TL de tutmaları, önceki gün de 1814 den,19.23 e kadar hisse fiyatını yükseltip düşünmeleri,korku salınarak hisse toplamak olarak gördüm....
    Bu durum,bana, Siparişlerin Çin'e doğru yola çıkması için, Limana yanaştı izlenimi veriyor..
    Bu sebeple bende 18.70 den süt kazanının yanına oturdum..;-))
    Bakalım,hafta içi kaymak mı yemek nasip olacak,yoksa kazan karası mı...;-)))

7. Bimin Haftalık kampanyalı ürünleri arasında Pınar Süt de var. Umarım sürekli hale gelir.

8. Sek süt söylenilen rakamlara satılırsa,birileri kralın çıplak olduğunu anlar...

Sayfa 615/955 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •