Sayfa 872/956 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. 16.65 den bile terste bırakan acımasızlar..
    Yuhh diyorum daha da bir şey demiyorum

2. Arkadaşlar! Biraz sesli düşüneyim diyorum; Bu kan emiciler acaba üçüncü çeyrek karı biliyorlar mı ? Zira geçen yıl ki ( 2020/9) ,bir önceki yılın iki katı gelmişti.( 38.674.000 TL) Bu yıl 80 milyona yakın kar bekliyorum.Tabi bilançoda kalem oynatmazlarsa??????

Ben, borsa da çok uzun yıllardır olumsuz bir durum yokken planlı bir şekilde 9 ay boyunca düşürülen bir hisse görmedim........

3. Arkadaşlar! Borsanın mevcut değerleri ile en ucuz kağıdı Pınarsüt , birilerinin dikkatini çekti galiba!!!! Uzun zamandır ilk defa agresif alımlar görüyorum.Tabi ki devamı gelirse........
    Son düzenleme : KOMODOR 2019; 08-10-2021 saat: 15:19.

4. Bugün meryll linch iyi süpürdü , alımları bu şekilde devam ettirirse iyi yerlere gelecektir.
    Çok ucuz hisse , YBP olayı kar marjinin önünde tek handikap . Düşük sermaye , düşük f/k ,PD/de oranı ile çok cazip hisse. Yatırımlık girip pozisyon aldım düştükçe alım fırsatı kollayacagim.
     Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Borsanın mevcut değerleri ile en ucuz kağıdı Pınarsüt , birilerinin dikkatini çekti galiba!!!! Uzun zamandır ilk defa agresif alımlar görüyorum.Tabi ki devamı gelirse........
    M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by tourkana Yazıyı Oku
    Bugün meryll linch iyi süpürdü , alımları bu şekilde devam ettirirse iyi yerlere gelecektir.
    Çok ucuz hisse , YBP olayı kar marjinin önünde tek handikap . Düşük sermaye , düşük f/k ,PD/de oranı ile çok cazip hisse. Yatırımlık girip pozisyon aldım düştükçe alım fırsatı kollayacagim.

Sayın tourkana! Yazdıklarınıza katılıyorum.Ancak hacim çok düşük,Acımasız patronlar,tahta yapıcıya belirli miktarda mal vermiş.Çevirip duruyorlar.Asıl soru 17 milyon lot hisse nerede ? Onlar aylardır zararda değil mi? Peşinde oldukları mallar kaç lot.Bu kadar uğraşa rağmen onlarda satmıyorlar.Kilitlendik kaldık,hacmin mutlaka artması lazım......

6. O..spu çocuğu spek! İki gündür 16 üzerinde düzenli olarak alış giriyor.Buralardan sana kim mal verir.Komik olma aşağılık ,küçük yatırımcı katili spek!

Ben hala şirketten açıklama gelmemesine hayret ediyorum.Cenaze işleri hala bitmedi galiba.........

7.  Alıntı Originally Posted by tourkana Yazıyı Oku
    Bugün meryll linch iyi süpürdü , alımları bu şekilde devam ettirirse iyi yerlere gelecektir.

YBP olayı nedir?

8.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    O..spu çocuğu spek! İki gündür 16 üzerinde düzenli olarak alış giriyor.Buralardan sana kim mal verir.Komik olma aşağılık ,küçük yatırımcı katili spek!

Ben hala şirketten açıklama gelmemesine hayret ediyorum.Cenaze işleri hala bitmedi galiba.........
    Yatırımcı ilişkilerine gerek telefon gerekse e-mail ile sormak lazım. Özellikle bilanço ile ilgili sıkı takipteyiz gibisinden yazmak lazım. Bir kişiden ne olacak mantığı ile gittiğimizden hiç bir zaman başarılı olamıyoruz. Çamlı yemi çok merak eriyorum bu bilanço

-Hiçbir şey bilmiyorum yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 872/956 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •