Sayfa 878/956 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Kusura bakmayın , Aksa tahtasından fırsat bulup da buraya giremedim bir süredir.
    YBP , Yaşar Birleşik Pazarlama adında Pınar grubunun pazarlama ve dağıtım yaptırdığı kendi alt firması. Aslında bunu borsaya açık birçok sanayi kuruluşu yapıyor ama Pınar grubunda bu biraz kötü niyet izlenimi uyandırıyor. Yüzde 1,5 civarında kar marjı ile çalışılır mı , önceki yıl %2,6 düzeyindeydi.

2. Ona temettü denirse tabi çerez parası.prim yapmıyor temettü falan hikaye.temettu vereceğine hisse çıksın.
     Alıntı Originally Posted by analizz Yazıyı Oku
    pnsüt 1999 da bedelli bedelsiz aynı anda yapmış sonra 2004 en son bedelsizini yapmış

her sene temettü vermiş...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by analizz Yazıyı Oku
    bunu demek istediyseniz
    taşınmazları bedelsiz sermaye artırımın da veremiyorsunuz ..

nakit ve sermaye düzetme farkını verebiliyor ..
    Yok sermaye artırımı açısından değil fiyat ucuzluğu açısından dedim. Yüksek teknoloji harici şirketlerde veya bir şekilde epey karlı iş yapan şirketler haricinde ben ona bakarım ilk. 1.5 'un üstünü pek tercih etmem.

4.  Alıntı Originally Posted by ninel_dlv Yazıyı Oku
    Yok sermaye artırımı açısından değil fiyat ucuzluğu açısından dedim. Yüksek teknoloji harici şirketlerde veya bir şekilde epey karlı iş yapan şirketler haricinde ben ona bakarım ilk. 1.5 'un üstünü pek tercih etmem.
    defter değeri 22,95 pd/dd 0,72 ve gıda sektörün de bu rakamlar çok mantıksız

ama dediğimiz gibi şirketler patronlarının elbisesini giyer ..

tabi şu var her şirket sasa veya egeenin patronları gibi adil dürüst patron beklememek gerek .

onlardan az var bunlardan çok var ..

nasip artık ..
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

5. Herkes hüsrana uğramış şekilde uzaktan izliyor.yapacak birşey yok hisseye aşık olursan patlarsın bize ders olsun

6. Kötü niyetli , beceriksiz , ky düşmanı yöneticilerin olduğu şirketlerde yabancı yatırımcılar durmazlar.
    Bugün BGC partners satış yapar yapmaz tahtanın bozulacağı belliydi , meryll de 10 gündür topladıklarını verdi.
    Olumlu gördüğüm tek taraf önceki haftalara göre daha alım iştahı olan yerli kurumlar vardı , umarım devamı gelir. USD bazında geçen yıla göre oldukca ucuz kaldı.
    Tahtayi spek veya gruplarin dalgalı hareketleri dışında yukarı tasiyacak hiçbir beklentimiz yok. Bu yöneticilerden genel kurullarda güzelce hesap sorulmalı.

M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. https://m.bloomberght.com/usk-cig-su...ilecek-2292436
    Tepki yok yine

8. Sirketin değeri olmuş 70 milyon dolar.Boğazda 2 yalı parası.Gülerler adama.. kah kah kah...Bu fiyatlara burun kıvıranlar 400 milyon dolara ulaşınca almak için peşinden koşarlar.

Ytd değildir.

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 878/956 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •