Sayfa 395/955 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. TMSF ile Yaşar Grubu arasında uzlaşı sağlandı

TMSF'den "BDDK, TMSF ve Yaşar Grubu ile imzalanan protokol kapsamında AİHM süreci dahil olmak üzere tüm hukuki ihtilaflar 24 Haziran'da giderilerek uzlaşma sağlanmıştır" açıklaması yapıldı.

https://www.dunya.com/sirketler/tmsf...-haberi-448285
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Yaşar'ın borcu da borcu diyip duruyordu bir kesim. Suphecikimse ne yorum yapacak bakalım. Yalniz bu haberin diplerde gelmesi biraz ilginc

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Yaşar'ın borcu da borcu diyip duruyordu bir kesim. Suphecikimse ne yorum yapacak bakalım. Yalniz bu haberin diplerde gelmesi biraz ilginc

Bir kesim ve/veya Süpheci kimse bu haberden neden kendi namına hayıflansın ki?
    1)Ben ne "bir kesimden" nede "Süpheci Kimse"den Yaşar Holding TMSF ile anlaşamaz dediğini hatırlamıyorum.Siz hatırlıyormsunuz?
    2)Bu haberin iktisadi mana da güzel bir haber olabilmesi için TMSF nin x miktar alacağından vazgeçerek Yaşar Holdingle uzlaşma yoluna gitmiş olması gerekir.Böyle bir bilginiz var mı?
    3)Hem "bir kesimin" hem de "Şüpheci Kimse" nin esas bahsettiği,200 milyon dolar eurobond borcu olduğu gibi duruyor bildiğim kadarı ile.
    Yanılıyormuyum?
    Bende sizin cevaplarınızı merakla bekliyorum...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alacaklı olan mahkemeyi kazanan devlet değil Yaşar holding sayın Tengri. Sadece bu basit bilgi sorularıniza yeterli cevap oldu sanırım. diğer ayrıntılara şu an gerek yok

5.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Alacaklı olan mahkemeyi kazanan devlet değil Yaşar holding sayın Tengri. Sadece bu basit bilgi sorularıniza yeterli cevap oldu sanırım. diğer ayrıntılara şu an gerek yok

Anlaşılan o ki:Bu anlaşma konusunda biraz daha detay bilgiye ihtiyaç var...
    En azından benim...
    Öncesini, sonrasını,içeriğini hiç bilmiyorum...
    Hisseye etkilerini değerlendirebilmem için bunları bilmem gerekir...
    Ama 8-10 saat sonra seans zaten açılmış olacak ve piyasa bu haberi fiyatlayacak ve iş işten geçmiş olacak

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

6. Bir yıl sonra tekrar geldim. Hala zarardayım. 2014 yılından beridir ısrarla zararda bekliyorum. Çok kaliteli firma olduğu için yaşananlar normal galiba. Dandik bir firma olsa her yıl biraz biraz artar veya yerinde sayardı.

7. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 395/955 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •