Sayfa 614/955 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 7638 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. bıyıklı boncukmu buldu aceb
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. eğer bıyıklı değilse,çok sert hareketler olabilir,,son çeyreğe 7 ay var,acug sabır,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. ktef,mnkul satıp,speği titretmişti bir tahtada,fena fikir değil hani,

üstten bir alım yapıcan,bir birim,,düşürdekçe pramit ğibi toplayacan,zaman bol,ama benim zamanım

4. Bu hissenin akoyan iş yatırımdır. Sürekli satış yapıyor. Sürekli kıçını yırti

5.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    [email protected] yazın arkadaşlar sıkıştırın
    Ben şöyle sorular sordum.

Merhabalar.Kolay gelsin.

1-Tüm gıda firmalari defter değerinin 3-4-5 katı yükseğiden fiyatlanıyorken Pınar sütun bugünkü değerine ne düşünüyorsunuz.

2-Sizce holdingin kefilliğinin kalkması, bilanço,ve çin ihracatı haberlerine tepkisiz kalması neden kaynaklanıyor.

3-tahtada iş yatirimin tahta yükselmesi için yapmadığını bırakmamasına daha fazla müsade edecekmisiniz.?

4-borsa İstanbul'da batık şirketlerin yatirimcisina para kazandırdığı ortamda şirketinizin bunca olumlu haberlerin hiç olmasına ,hisse geri alım,medyayla sözlü iletişim gibi enstrümanları kullanmayacak misiniz?

5-ticaret bakanlığı özellikle Çin ihracatı ile ilgili sizden daha çok sizin şirketinizin reklamını yapiyor.bilginiz olsun.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    El cevap

Değerli Yatırımcımız,

*

Borsa İstanbul Ana Pazar Grup 1’de işlem gören şirketimizin paylarının fiyatı tamamen piyasa koşullarında oluşmaktadır. E-postanızda bahsi geçen şirket paylarının geri alımı hususunda Şirketimiz yönetimi tarafından alınmış herhangi bir karar bulunmamaktadır.

*

Sermaye Piyasası Mevzuatı’nda yer alan içsel bilgi tanımı kapsamında,*Şirket paylarının değeri, fiyatı veya yatırımcıların yatırım kararları üzerinde etkili olabilecek her türlü bilgi, olay ve gelişmelerin ortaya çıkması halinde; Sermaye Piyasası Mevzuatı uyarınca ortaya çıkan kamuyu aydınlatma yükümlülüğümüz şirketimiz tarafından usulüne uygun olarak yerine getirilmektedir. Bu kapsamdaki açıklamalarımızı, Kamuyu Aydınlatma Platformu (www.kap.org.tr) üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda ilgili açıklamalar şirketimizin internet sitesinin “Yatırımcı İlişkileri” bölümünde de yer almaktadır.

*

E-postanızda belirttiğiniz Çin Halk Cumhuriyeti tarafından Türkiye’den süt ürünleri ihracatına yönelik Türkiye’deki firmalara gerekli izinler sağlanmıştır. Gelişmelere bağlı olarak önemli bir pazar olan Çin’e ihracat konusunda Şirketimiz fırsatlar ve gelişmeleri değerlendirmekte olup henüz şirketimiz tarafından Çin Halk Cumhuriyeti’ne gerçekleştirilmiş bir ihracat işlemi bulunmamaktadır. Konuyu bilgilerinize sunarız.

*

Saygılarımızla,

Pınar Süt Yatırımcı İlişkileri Bölümü

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu gün heyacanlı kynin mallarını iyi topladılar.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

7. Tek sıkıntı turkıs yatırımın alması. Günlükçüdür kendisi

8.  Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    Tek sıkıntı turkıs yatırımın alması. Günlükçüdür kendisi
    Turkish yatırım alınca pozisyon arttırdım bu Turkish elindeki malları iyi fiyattan okumadan satmaz sattıkdan sonra da hisse ralli yapar tabi bu benim tahta izlenimim olup tamamen hayal ürünüdür bana inanmayın bildiğinizi yapın

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 614/955 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •