Sayfa 632/955 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Şimdi , anlıyorum ki. ....Yıpratıcı , yorucu , üzücü , bir yola girmişim.
    Ama , bu kadar da yol yürüdüm,
    Geri dönemem artık.
    Pınarsüt.

2. Yaprak hissesi , bir yılda %362 pirimlenmiş...... Pınarsüt hissesi , bir yılda , %184 pirimlenmiş...... Bu işte bir terslik yok mu?.... Yaprak şirketi , 1 yılda , yedi tır süt satıyor , hisse tavan ; diğeri Pınarsüt , hergün , yedi tır ürün satıyor , fakat , sürünüyor

3. İş yatırıma bak tahtanın içine etmiş yine.413 bin lot işlem yapmış sadece eksi 3000 lotla kapatmış .sabah aldı bir ara bayağı alan taraftaydi.aksam baskı unsuru olarak sattiki.kagidi 19 un altına sarkıttı.Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    İş yatırıma bak tahtanın içine etmiş yine.413 bin lot işlem yapmış sadece eksi 3000 lotla kapatmış .sabah aldı bir ara bayağı alan taraftaydi.aksam baskı unsuru olarak sattiki.kagidi 19 un altına sarkıttı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hissenin fiyatının yükselmesini önlemek için , olağanüstü bir çaba gösterildiği , çok açık.

5. Geçen de bahsettim 18 den satan yabancı geldi 19 dan aldı global in alışı büyük ihtimalle doce credit ile yf citi nin olabilir büyük ihtimalle bir tek bgc kaldı umarım o da gelir de çakallar cirit atamasin hissede bugün endekse göre çok iyi durdu hisse sanırım bilanço için topluyorlar benim temennim umarım cin le ilgili bir haber olur kapanıs yine her zaman ki gibi kötü yaptı hiç değilse 19. 20 lerde kapatsa idi iyi olurdu demekki ağalar daha yeterli mal toplayamadi

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Bugunki alımlar, şirketin aldıgı dahilde işleme izin belgesi nedeniyleydi.
    Şirket ilk üç ayda 70 mily.tl.lık brut ihracat yapmıştı. İşleme belgesi 134.mly.luk.
    Şirket ben şu kadar hammadde alıp işleyip ihracat yapacagım diyor.Taahhutte bulunuyor.
    Haliyle ilerideki bilançosuna yansıyacak rakamlar. Bunu görenler de aldılar ancak endeks tatsızdı. Alıcıda ortamı kullandı ve fiatı yukseltmeden almaya baktı.Endeksten çekınen nasılsa verıyor.Hakkımızda hayırlısı../ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Bugunki alımlar, şirketin aldıgı dahilde işleme izin belgesi nedeniyleydi.
    Şirket ilk üç ayda 70 mily.tl.lık brut ihracat yapmıştı. İşleme belgesi 134.mly.luk.
    Şirket ben şu kadar hammadde alıp işleyip ihracat yapacagım diyor.Taahhutte bulunuyor.
    Haliyle ilerideki bilançosuna yansıyacak rakamlar. Bunu görenler de aldılar ancak endeks tatsızdı. Alıcıda ortamı kullandı ve fiatı yukseltmeden almaya baktı.Endeksten çekınen nasılsa verıyor.Hakkımızda hayırlısı../ytd.
    Aynen öyle oldu maalesef endeksin düşmesi işlerine geldi tam mal toplamalık zamandı günlük bollinger baya daraldı bistte gördüğüm temel beklentili kağıtlar genelde yatay ve toplanıyor temeli sağlam mı aticaklar yoksa çabuk mu yıkılacak ilerleyen zamanlar gösterecek ama benim şahsi kanaatim bu hissenin asıl beklentisi temettü su olacak

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Mal mı bekliyor ki böyle kivirttiriyor!

Sayfa 632/955 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •