Sayfa 482/956 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by çarşambi Yazıyı Oku
    Altı yılın acısını çıkarma vakti geldi çünkü Mayıs in ilk haftasindan önce yol kat ederek Şubat ta şu borç sorunun çözümü ile yeni fiyatlamalara doğru yelken alinmali ..... ytd değil dur ona göre

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Üstad 2 ay vaktim var. Sonrasında kapatmak zorundayım. Maliyet 14.25 2 ay a sizce biseyler olur mu??

2. Eli mahkum

3. Bende olumlu taraftayım.
    Düşer çıkar bilmem ama Pnsüt dd 0,80
    Keza Petun 0,80, lakin Pınar Su Öz sermayesinin 3 katının üzerinde 3,06 dd işlem görüyor üstelik kâr etme anlamında diğerleriyle esamesi okunmaz.
    Digerleride henüz piyasa değeri olarak öz sermayesinin üzerine bile çıkamadı.
    Ayrıca Yaşar grubunun Eurobondları geçtiğimiz aylarda ciddi bir yükseliş yaşamıştı,hülasa Pnsütün tahtasında hissenin toplanmak istenmesi gibi bir durumun hissedilmesi bu tarafta grubun en büyük sıkıntısının da sanki aşıldığı izlenimi veriyor.
    İnşallah yanılmıyorumdur bende uzun bir süre hissede pozisyon almayı düşünüyorum..
    Y.t.d.

4. Terzicoya ne oldu
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

5. Günaydın hayırlı haftalar malınizin kıymetinin bilin her türlü pust luga rağmen

6. Panikletip avlamaya çalışılıyor dikkat derim

7. .

8. Daha önce birkaç hisse de an be an çarşaf çarşaf resmen yayın yaptim hoş olmadı en nihayetinde burası kazananin ve kaybedenin oldugu bir piyasa bundan sonra gün sonu arada atmaya çalışirim dünkü attığım birkaç görsel sizlere faydalı olacaktır unutmayın karamsarlikta en büyük kazanç sağlanır

Sayfa 482/956 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •