Sayfa 625/959 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 7670 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Bu gün Ağırlıklı ortalama 19,80 TL. idi.
    Hacimsiz , bir şekilde düşürerek , A.O. nun 910 kuruş altından , 18.89 TL. den , kapanış yaptırdıllar.
    Ky. yi korkutmak içindir sanırım.
    Ama , bizim gibi bilinçli yatırımcıları korkutamazlar.
    Kendi , tuzaklarında , kendileri boğulsunlar.

2. Güzel ama ilginç bir hisse ..sabah 20 fiyattayken 19500 fiyata 2000 lot yazıldım gelmiş akşama dogru..en ucuz ben aldım zannettim sevindim ..ama fazla sevinemedim ..kapanış daha da aşadan olmuş ..
    Piyasa +yörsanın battı haberi etkilemiş olsa gerek ..yaprak sütte aynı oranda çakılmış
    Hayırlısı bakalım neler olacak ..ytd

3. Normal şartlarda bugün 19.60 altı beklemiyordum ki algoritmalar ve ky tahtayı pic etti maalesef ayın 29 dan bu yana yüklü mal alan credit ve turkish yatırım in maliyetine geldi hisse yarın hisseyi tutacaklarmi yoksa düşmesine izin vereceklermi Görüncez eger credit mal alırsa yarın hisseyi elimde tutarım şayet almazsa satarım hisseyi

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kimse malını satmazssa bu pustlar yukarı çemek zorunda kalır

5. Tat gıda ,migros artıya gecti.bu adi sürünmeye devam

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    --Hissenin açıklanacak bilançosunun işkolunun salgından dolayı ıyı gelmesi beklenildiğinden hisseye talep artmıştı ve
    hisse fiatı yırminin üzerindeydi. Endeks düşünce hemen hisseyi yönlendirenler + yüksek malıyetlilerden bazıları hemen
    fiatı düşürdüler. Fırsattan istifade düşük fiattan mal alabilmek için. Güzelde biliçli yatırımcılar eger hisseyi satmazsa
    amaçlarına ulaşabilirlermi.. (Arada nakıte sıkışan/hissesini zorunlu olarak satanlar hariç).

Endeks düşerde/çıkarda. Bundan yararlanacak olan küçük birikimlerimizle bizler degiliz.Para babalarıdır.
    Bilanço tarihimiz 10.8.2020 olarak açıklanmıştı. Sabretmeye devam.Ben imkanıma göre yıne aldım. Herkese bol kazançlar./ytd..

7. kucuk yatırımcı olan bizlerin malını almakla keyif alıyor birileri.Olabilir.ama şunu unutmaki ALMA MAZLUMUN AHINI DİYE bir laf vardır..
    Etten püften bir kağıt için yazmıyorum bunu...Rasyoları bunun yarısı kadar olan kağıtlar 25/30 larda...Bide bilanço beklentisi var..Zaten birçok sektor bu dönemipas gectiği için bilançolar iyi gelmeyecek bu belli.Ya iş yapanlar..Yok satanlar da aynımı...Ama dedim ya bizler gibi 1000/1500 lot taşıma gucune sahip insanları vurmaya çalışıyorlar..Ayrıca Yaşar gurubu sen madem bukadar özkaynak taşıyorsun ve kağıdında spekler kol geziyor...45 milyon sermayeye 900 milyon özkaynağından biz kısmını bedelsiz ver pıyasada mal çoğalsın..Yada kendin bir fon ayır balans yap...Boş boş konusuyoruz işte...Akşamları ekonomist tım diye birçok insan yorum yapıyor..PD//DD si 4/5/6 olan kağıtlar gidiyor gidiyor..0.90 olan PINAR sut ınıyor ınıyor...Verdim buyuk bir kısmını mevburen.Ama hayrını gör diyemiyorum.Çünkü ben sağlam bir kağıda (guruba) yatırım yaptığımı zannediyordum...Insanları ya dövize ya aylık 0.70 faizle mevduata kaçıracaklar...

8. 17.99 a 47.399 lot koyan varya işte o bu kağıdı baskılayan 18.00 ısrarla aşağıya kırılmasına çalışıyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 625/959 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •