Sayfa 489/955 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Banka lisansı 500 milyon dolar mı.
    Gidin kumda oynayın. Ne yiyip içiyorsanız dikkat edin.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Bak kardeşim çocuk gibi yazı yazmışsın ne borsa yı biliyorsun
    Nede bilanço biliyorsun
    Ders vermekten biktim.
    Diyorumki TMSF Belki borcu verdi
    Veya kapatı yaaa sen nasıl böyle birşey dersin hayretler içindeyim.
    Bunu 5 yaşındaki çocuk söylemez.
    Devlet kimseye para vermez bir
    TMSF parayı verseydi halka açık bir şirket TMSF parayı verdi derdi.
    Bak kardeşim neden yüksek faizle
    Borçlanmak zorunda onuda söyleyeyim sen bilmesin yaaaa
    Şimdi şirketlerin derecelendirme
    Notları vardır. Yaşarların borcu
    Çok olduğundan Not ları çok
    Düşük . Yani Riskli kuruluşlar
    Diye geçiyor bunun için borç aldıkları
    Zaman ona gore yüksek faizden
    Alıyorlar . Dünya da faizler 1 veya 2
    Yaşarlar bu faize göremi faiz alıyorlar.
    Yok .Çünkü Notları kötü.
    Riskli .
    Artı Yaşarlar borcu Borçla kapadılar
    Yüzde yüz eminim .
    Çünkü kasada Para Yok.
    Ben burdayım Araştır sor öyle değilse
    Eğer bana istediğini söyle bilirsin.
    Çünkü bu böyle çok eminim
    Borcu Borçla kapadılar. Unutun borcu kim verdi diyor fonlar veya bu işlere
    Bakan büyük yabancı veya yerli defeciler modern deyimi fonlar
    Bu kadarlık ders yeter.
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yaşın kaç bilmiyorum ama benim borsada 30 sene geçmişim var.
    Şimdi sizin zırvalarınıza tek tek cevap vermek için ugraşmıycam ama kabaca bir iki kelâm edicem.

1) Bak ben söylemiyorum bunu Şüpheci kimse kaynak belirterek yazmış.(Birisi lütfen bana açıklasın. %8,875 faiz oranlı Eurobond borcunu ödemede sıkıntı yaşayabileceği zamanında öngörülmüş olan bir firmaya nasıl daha düşük, %6,75, faiz ile borç verilir? Garip ve yanlış risk fiyatlamasıdır.) Hala ısrarla yüksek faiz diyorsun okuduğunu anlama sorunun var heralde.

2)Devlet tabiki haksız bir uygulama yaparsa açılan davalar sonucu ciddi tazminatlar ödemiştir ve öder.
    Yaşar grubu Avrupa insan Hakları mahkemesindeki davalar lehine sonuçlanmaya başlayınca TMSF anlaşma yolunu seçti Yaşar grubuda bunu kabul etti ve bu anlaşmanın içeriğine ilişkin açıklamada “gizli” diye açıklama yapıldı.

3) Yazı yazma konusunda belliki fakirsin bari ûslubuna biraz dikkat et,
    Pnsüt hisse dd 17,49 iken ciddi öz kaynak artışından 19.98 oldu sektör ortalaması dd kabaca 2 diyelim bunun üstü var altı yok bu hissenin ölüsü dd gelmesi gerekir hisse şu anda 11.94 burda maval okuma vebal alma.
    Sanırım elindeki hisseyi kaptırdın şimdi çırpınıp duruyorsun.
    Ayrıca forum forum gezip hem Petun hemde Pnsütü sürekli acemice kötüleme çaban boşuna nafile bir çaba.
    Bak maliyetim çok düşük ve hisse yakın zamanda bir kez 16 üstü sonrasında 17 gördü satmadım ve satmayacağım.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ecesu Yazıyı Oku
    Banka lisansı 500 milyon dolar mı.
    Gidin kumda oynayın. Ne yiyip içiyorsanız dikkat edin.

SM-C5010 cihazımdan
    hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Konu hakkında kesin bir bilgim yok Twitterde birisi 500 milyon yada dolar diye yazdı sonra sildi twiti işin uzmanları daha net Bilgi verebilir.
    Bende ona istinaden bu konu hakkında bilen birileri konuyu netleştirsin diye sanırım bahsetmiştim.

4.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Yaşın kaç bilmiyorum ama benim borsada 30 sene geçmişim var.
    Şimdi sizin zırvalarınıza tek tek cevap vermek için ugraşmıycam ama kabaca bir iki kelâm edicem.

1) Bak ben söylemiyorum bunu Şüpheci kimse kaynak belirterek yazmış.(Birisi lütfen bana açıklasın. %8,875 faiz oranlı Eurobond borcunu ödemede sıkıntı yaşayabileceği zamanında öngörülmüş olan bir firmaya nasıl daha düşük, %6,75, faiz ile borç verilir? Garip ve yanlış risk fiyatlamasıdır.) Hala ısrarla yüksek faiz diyorsun okuduğunu anlama sorunun var heralde.

2)Devlet tabiki haksız bir uygulama yaparsa açılan davalar sonucu ciddi tazminatlar ödemiştir ve öder.
    Yaşar grubu Avrupa insan Hakları mahkemesindeki davalar lehine sonuçlanmaya başlayınca TMSF anlaşma yolunu seçti Yaşar grubuda bunu kabul etti ve bu anlaşmanın içeriğine ilişkin açıklamada “gizli” diye açıklama yapıldı.

3) Yazı yazma konusunda belliki fakirsin bari ûslubuna biraz dikkat et,
    Pnsüt hisse dd 17,49 iken ciddi öz kaynak artışından 19.98 oldu sektör ortalaması dd kabaca 2 diyelim bunun üstü var altı yok bu hissenin ölüsü dd gelmesi gerekir hisse şu anda 11.94 burda maval okuma vebal alma.
    Sanırım elindeki hisseyi kaptırdın şimdi çırpınıp duruyorsun.
    Ayrıca forum forum gezip hem Petun hemde Pnsütü sürekli acemice kötüleme çaban boşuna nafile bir çaba.
    Bak maliyetim çok düşük ve hisse yakın zamanda bir kez 16 üstü sonrasında 17 gördü satmadım ve satmayacağım.

Kardeş ben bu terzico denen şahsın yazılarını eskiden beri okurum. Bu zat yaşarlardan çok büyük darbe yemiş bir isim. Her fırsatta pınar ve gurubunu karalayan bir isim. İstersen araştır bak. Senin dediğin gibi ya elindeki malı kaptırdı mal herif ya da gurubun ortaklarından biri idi ve büyük bir darbe yedi bu hıyar. Takma sen onu bence pazartesi gapı açacak.

5. Bak güzel kardeş im yanlış
    Anlama benim amacım Hise Yi kötülemek değil.
    Güneş balcıkla sıvanmaz .
    Ben birşey diyorum .Çok açık
    Bunlar Borcu Borçla kapatı.
    Çok netim ve eminim.
    Bu bilgi gizli bir bilgi değil.
    Burda ben bunu bilmesem
    Araştırmasam böyle yaz bilirmiyim.
    Bak net yazıyorum
    Borcu Borçla kapadılar.
    Hemde bana göre yüksek faizle .
    Sor Araştır p.resi yaz
    En azından pınar ların yatırım
    Bölümü var çok basit ara sor
    Cevap vermek zorundalar .
    Çünkü halka açık şirket
    Borcu Borçla kapadılar.
    Borcu ertelediler
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir .

6.  Alıntı Originally Posted by itsakiss Yazıyı Oku
    Kardeş ben bu terzico denen şahsın yazılarını eskiden beri okurum. Bu zat yaşarlardan çok büyük darbe yemiş bir isim. Her fırsatta pınar ve gurubunu karalayan bir isim. İstersen araştır bak. Senin dediğin gibi ya elindeki malı kaptırdı mal herif ya da gurubun ortaklarından biri idi ve büyük bir darbe yedi bu hıyar. Takma sen onu bence pazartesi gapı açacak.
    Kardeş ne olur belden Aşağıya vurma
    Burda sadece bilgi paylaşıyoruz.
    Amcamız birşeyi kotü lemek değil
    Doğru yu bulmak .
    Sen doğruyu söylemiyorsun.
    Ben doğruyu söyledim
    Merak Etme herşey önceden satın
    Alınır ne olur Dürüs ol
    Bunlar Borcu Borçla kapadılar.
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey

7.  Alıntı Originally Posted by itsakiss Yazıyı Oku
    Bir kere Cevap yazdım bir daha yazmam belli sıkıntılı bir arkadaş Allah yardımcısı olsun.
    İnşallah Pazartesi Pnsüt için güzel bir gün olur.
    Y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Bir kere Cevap yazdım bir daha yazmam belli sıkıntılı bir arkadaş Allah yardımcısı olsun.
    İnşallah Pazartesi Pnsüt için güzel bir gün olur.
    Y.t.d.
    İnşallah bütün hiseler borsada
    Tavan olur.
    400 hise inşallah tavan olur .
    Herkese bol şans
    Herkes para bağlamış yazık insanlara .
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir.

Sayfa 489/955 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •