Sayfa 950/956 İlkİlk ... 450850900940948949950951952 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Emziğinize sağlık Emirhan 06 bu sene ne kadar temettu verir dusunceniz

2.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Emziğinize sağlık Emirhan 06 bu sene ne kadar temettu verir dusunceniz

Hocam genelde Pınar grubu dağıtılabilir karın büyük bölümünü temettü olarak verir ancak artık paranın maliyeti çok yüksek belki bu sene o kadar vermeyebilir.

Son senelerde dağıtılabilir karın %30-50 arasını dağıtmış. Bu sene eğer 200 milyon civarında bir kar olursa en iyi ihtimalle 80-90 milyonunu dağıtır. Bu da hisse başı 2 lira civarına denk gelir.

3. Teşekkür emirhan06

4. Marmara fonu ayak bağı idi malı iyice azaldı.
    Artık biraz daha hızlanabiliriz..
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Marmara fonu ayak bağı idi malı iyice azaldı.
    Artık biraz daha hızlanabiliriz..
    Bugun bir miktar al sat yapıp %25de elimdekileri para ekleyerek artirdim. Hareketlenme lazım.. Bunun gibi az sermayeli şirketler nerelere gitti. Ve beklentisi cok
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6. avrupada ki çiftcilerin krizi şimdi yunanıstana sirayet etti. sütleri guğümlerle yola döküyorlar. yazık.

7. bilanço ne zaman geliyor arkadaşlar?bilgisi olan var mı ?

8.  Alıntı Originally Posted by akhunabey Yazıyı Oku
    bilanço ne zaman geliyor arkadaşlar?bilgisi olan var mı ?

Normal şartlarda 2 hafta içinde gelmesi lazımdı. Ancak bu sefer finansal tablolar enflasyon muhasebesine göre hazırlanacağı için SPK bunu yapacak olan şirketlere 10 hafta ek süre vermiş.

Mayıs ayının 2. haftası son tarih. O kadar beklerler mi bilmiyorum. Ama bekleme hakları var.

Yani bilanço 2 hafta sonra da gelebilir 2 ay sonra da.

Muhtemelen Mart ayı içinde gelir diye düşünüyorum çünkü genel kurul ve temettü kararı almak için bir an önce bilançoyu açıklamaları gerekir. Yaşar Holding genelde temettü için acele ettiği için bilançoyu mümkün olan en kısa sürede açıklayacaklardır ama yine de en az 3-4 hafta sürebilir bugünden itibaren.

Sayfa 950/956 İlkİlk ... 450850900940948949950951952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •