Sayfa 636/955 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Sadece piyasanın gelmiş olduğu nokta tedirgin ediyor

2. Yapı kredi butun tahtalarda bu işi yapıyor.. Naten i gecen bozmuştu burada ne kadar hısse var elinde..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Bugün tahtayı yapan da bozan da info idi

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

5. Tavana gidecekmiş gibi gösterip , tavana yakın fiyattan , milletin eline verdilerse , yarın , dayak kaçınılmaz olur.
    İnşallah , öyle olmamıştır da , kazasız belasız , yarın tekrar yükselir.

6. İlk degil bu hareketleri

Millet alıştı nasıl olsa tavana yakın gevşer diye alım yerine satım yapmıştır

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Tavana gidecekmiş gibi gösterip , tavana yakın fiyattan , milletin eline verdilerse , yarın , dayak kaçınılmaz olur.
    İnşallah , öyle olmamıştır da , kazasız belasız , yarın tekrar yükselir.

7.  Alıntı Originally Posted by CEMIX Yazıyı Oku
    İlk degil bu hareketleri

Millet alıştı nasıl olsa tavana yakın gevşer diye alım yerine satım yapmıştır
    Millet ( ky. ) sattıysa , sıkıntı olmaz..... Yarın , yükselişine daha da iştahlı devam eder. Satan , sattığına pişman olur. .... Fakat , balinalar , ky. ye sattıysa , o zaman durum kötü demektir.
    Tabii , bunlar benim düşüncelerim. ....Yanlış da olabilir. Asla , yatırım tavsiyesi değildir. Herkes , kendi düşüncesine göre hareket etmelidir.
    Son düzenleme : By Akıl; 16-07-2020 saat: 20:57.

8.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Millet ( ky. ) sattıysa , sıkıntı olmaz..... Yarın , yükselişine daha da iştahlı devam eder. Satan , sattığına pişman olur. .... Fakat , balinalar , ky. ye sattıysa , o zaman durum kötü demektir.
    Tabii , bunlar benim düşüncelerim. ....Yanlış da olabilir. Asla , yatırım tavsiyesi değildir. Herkes , kendi düşüncesine göre hareket etmelidir.
    Neden kötü olucak,anlayamadım,
    Gelecek bilançodan çok umitliydiniz.

Sayfa 636/955 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •