Sayfa 731/955 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Kar gören satiyor iş bankasi ve yapı kredi mahvediyor tahtayı bir gün alıp bir gün satıyor.hangi onay bu kaçıncı onay

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ya onaysa ...

2. Uzun bir süre Petun ile pınar süt arasında 2 TL civarı fark vardı...Şimdi 4/5 TL ye çıktı...Pnsut bu açığı kapatmalı .Bilançonun beklentinin hakkını vermeli.yoksa PD/DD Teferruat mi?

3. Bu sene al sattan çok güzel kazançlar oldu ..
    18500 den aldıklarımı 20 ve üzerinden satabiliyodum satmadım ..
    Daha önce burda yazdıgım üzere dipleri hep bi öncekinden üstte yapıyo ..
    Bi noktadan sonra koparmalar olacaktır ..
    Bekliyoruz ..
    Ytd
    Svg

4. selam.. satmadım
    bu sıralar izliyorum..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

5. izlemeye devam.... bakalim bizi ne kadar daha izletecek

6. Ben yeni girdim cuma günü.. inşallah yüzümüzü güldürür

7. allah belanı versin yaoıcı,yapraga bak biraz,7 tırla levıl atladı,yüzsüz pokemon,,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. Günlerdir hem Un hemde Süt’te epeyce mal topladılar.
    Şimdi ise özellikle Süt’te artık zorlanıyorlar geçen günler gibi ky’den doyurucu mal alamıyorlar yada sona gelindi uzun vadeci yatırımcılar kaldı hissede.
    Gerçekten borsada yan tahtalarda dd altında hisse kalmadı üstelik bunların önemli bir kısmıda zarar eden sürekli bedelli yapan,temettü vermeyen hisseler.
    Pınar Süt ise maalesef çöp’e atılmış “Kaşıkçı Elması” gibi birinin gelip onu farketmesini bekliyor.
    Hissenin tahtacısı bir kaç aydır bıktıra bezdire usandıra ciddi mal topladı,bakalım bu film daha ne kadar gösterimde kalacak,yeni bölümler ne zaman başlayacak.
    Hisse Sert bir çıkış ilemi ilerlemesini sürdürecek yoksa aheste aheste 3 ileri 1 gerimi devam edecek..
    Y.t.d.

Sayfa 731/955 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •