Sayfa 847/958 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 7664 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın şevketli! Yazınızda şahsıma ithafen tespitleriniz için teşekkür ederim.Pınarsüt ' te gerçekten uzun süredir bir oyun var.2020 Nisan ayında , gıdaların ve marketlerin çok hareketli olduğu günlerde; Özsermayesi ekside ,bilançosu zararda olan Pınarsu milyonlarca lotla tavandan alıcılı açılıyor,Petun hergün tavan giderken,Pınarsüt'eksiye giderek bir seansta iki defa durdurma yediğini biliyorum.10-15 gün içinde Pınarsu 3 lerden 8.50 lere,Petun 11 lerden 32 lere gitmişti.Bunlar olurken Pınarsüt bir ileri ,iki geri hareketlerle 21 li fiyata zoraki gelmiş ve hızla 15 lere dönmüştü.Bu işlemler olurken Pınarsu ve Petun'da hiç kimse ceza almadı.

Üstelik Pınarsüt her iki hissenin ana ortağı.Devamında Haziran ayında Çin' e süt ürünleri ihracatı yapacak şirketler açıklandı.Yine tık yok.Kasım-Aralık ayında Dört kalem ürünün Çin'de market raflarında yerini aldığı haberi geldi yine tık yok.

Bunlar gibi onlarca nedenim var,büyük bir oyunun içinde olduğumuza dair.Beklemekten ve inanmaktan başka çare yok.........
    Forumda hissenin finansalları ile ilgili başta Sertol olmak üzere çok güzel paylaşımlar var.
    Benimde Pnsut’den şüphem yok,gelecek ile ilgilide en azından yıl sonuna doğru 3. ve 4. Çeyrek bilançolar sonrası hissenin olması gereken değeri bulacağını ümit ediyorum,zira hissenin tarihi pd/dd 1,60 sektör ortalamasının ise 2,5-3 bandında olduğunu düşünürsek şu andaki mevcut 0,73 pd/dd ile ne kadar diplerde olduğu aşikar.O yüzden ben park ettim bekliyorum ne zaman hedefime gelir o vakit pozisyon kapatırım.Bu hisse ilk pandemi krizinde 16’dan 7,60 düşünce epey bir ky’i korkutup elinden mallarını aldılar ve o dönem geçmiş sayfalarda yazdığım her şey hepsi duruyor orada,sonra hisse 28 lerde yeni zirveler yaparken,Piyasada konjonktür uygunken iyiyken yeni bir atak yapacağı zaman bu Demirhanlar ceza aldı ve işler tersine döndü hisseyi bozuk piyasayı fırsat bilip bağırta bağırta buralara kadar bastılar,lakin hissede yaşanan onca pozitif
    gelişmenin hissenin fiyatına yansıtılmamasını tahtayı canlı izleyenler ve burada ara sıra Sertol ve bazı başka arkadaşlarda yazıyor.
    Herkese bol bereketli kazançlar.
    Selamlar saygılar tüm paydaşlara.
    Y.t.d.

2. Sayın sertol! İşyatırım dan satış yapan bence patron değil. İşyat bugün 137.633 lot net satışta.Yangından kaçar gibi satıyor. Emirleri 10 bin,10bin giriyor. Emeklilik fonu çıkıyordu.En son 109.000 lot kalmıştı.Acaba onları mı tamamen çıkıyorlar?
    Son düzenleme : KOMODOR 2019; 09-07-2021 saat: 18:27.

Ekran başında değilim salı günü anlaşılır büyük terbiyesizlik bugün satış.. Allah yardımcımız olsun bu karaktersizlerden kurtarsın bizi

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tera 4 milyon ikinci çeyrek kar tahmini vayy arkadaş...

5.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Tera 4 milyon ikinci çeyrek kar tahmini vayy arkadaş...

Ben 650-700 Milyon TL ciro bekliyorum.Rutin ciroda en kötü 550 milyon (geçen yıl ki eski fiyatlarla) gelirken,4 milyon karı nereden bulmuşlar? İçeriden tüyo mu almışlar?

Sayın sertol ! Kaynağınız neresi ,paylaşabilirmisiniz?

Tera yatırım .. Bir çok şirketi kötü yazmış ama yanlışlık var Eregl zarar edecek diyor 2 milyar mesela.. Salaklar.. Yazdım uyardım bakalım

7. Sayın sertol, Tera yatırımın tahminde bulunduğu linki verebilir misiniz?... Ben bulamadım.

8.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Tera yatırım .. Bir çok şirketi kötü yazmış ama yanlışlık var Eregl zarar edecek diyor 2 milyar mesela.. Salaklar.. Yazdım uyardım bakalım

Sertol Üstadım üzerimizden geçen silindir yetmemiş olacakki presslemeye devam mı edecekler yoksa?

Sayfa 847/958 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •