Sayfa 952/956 İlkİlk ... 452852902942950951952953954 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Dyo Japonlara satılacak diye bir dedikodu duydum başka duyan varmı acaba

2.  Alıntı Originally Posted by CEMIX Yazıyı Oku
    Dyo Japonlara satılacak diye bir dedikodu duydum başka duyan varmı acaba
    Hocam 8 sene önceki haber bu.

https://m.patronlardunyasi.com/haber...onlarin/177438

Şu an kamuyu aydınlatma platformunda sermaye ve ortaklık yapısında japonlar gözükmüyor.

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...ve-ticaret-a-s

Daha fazla bilgiye sahip değilim.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Gider elbette, ama ben spekilasyon yapılan öyle 2500 lira, gibi şeylere inanmıyorum benim için 333 tl yeterli şimdilik!
    100 uzerınde ayrı bır dunya olur..onemlı olan 110 -120 bandına gelmesi ordan sonra 333 de olbilir 666 da...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Pınar, Gulfood Fuarı'nda inovatif ürünlerini sergiledi

21/02/2024 09:46:59

Bu yıl 29’uncusu düzenlenen Gulfood Uluslararası Gıda Fuarı, Dubai’de kapılarını açarken Pınar, 24’üncü kez fuardakini yerini alarak Birleşik Arap Emirlikleri’nde üretilen ürünlerinin yanı sıra inovatif ürün çeşitlerini sergilemeye başladı. Bu yıl 23 Şubat’a kadar sürecek olan fuara 190’dan fazla ülke, 5 binden fazla şirket ve yüzbinlere kişi katılıyor.*

Gulfood ile Pınar, var olan pazarlarını genişletiyor

Gulfood Fuarı’nda Türkiye’den ihraç edilen Pınar ürünlerinin yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri’nde hizmete açtıkları fabrikada ürettikleri yeni ürünleri ziyaretçilerle buluşturduklarını belirten HDF FZCO ve HADAF Foods Genel Müdürü Arda Cenk Tokbaş, “Bu yıl fuarda ‘Sağlık Lezzet ve Doğallık’ temasıyla ürünlerimizi birçok müşterimize ulaştırdık, yeni müşterilerle temas kurduk. Fuar sayesinde Pınar’ın var olan pazarlarına ek olarak yeni ülkelerden de birçok yeni potansiyel müşteri, distribütör, zincir market, toptancı ve ev dışı tüketim kanalından katılımcılarla tanışarak kaliteli ürünlerimizi tanıtma fırsatı yakaladık. Standımıza uğrayan her bir ziyaretçimize de Pınar’ın şefleri tarafından hazırlanan özel lezzetleri deneyimleme imkânı sunduk” dedi. *

Pınar Süt’ün Yut Dışı Satışlarının %57’si Körfez Ülkelerine

Sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultusunda ihracatta yeni pazarlara yönelik adımlarını hızlandıran Pınar, geçen sene ürünleriyle dünyanın farklı bölgelerinde varlık gösterirken Pınar Süt özelinde yurt dışı satışlarının yüzde 57‘sini BAE, Irak, Kuveyt, Bahreyn, Umman, Katar, Suudi Arabistan gibi Körfez ülkelerine gerçekleştirdi.

Hedef Sürdürülebilir Büyüme ve Pazar Payını Artırma

Pınar, bölgenin damak tadına ve kullanım alışkanlıklarına uygun olarak özel ürünler geliştirmeye devam ediyor. Yakın gelecekte, farklı kategorilerdeki fonksiyonel ve yenilikçi çalışmalarıyla yeni ürün çeşitleri geliştirerek Pınar, 2024 yılında ihracatını artırarak sürdürülebilir büyümeyi ve mevcut pazarlardaki payını güçlendirmeyi hedefliyor
    -------------------------------------------------------------------------
    Gulfood*Uluslararası Gıda Fuarı*19-23 Şubat 2024*tarihlerinde Dubai’de düzenlenecektir.* 1987 senesinden beri her yıl düzenlenen*dünyanın en büyük gıda fuarı*Gulfood,*başlangıç tarihine kadar düzenleyeceği webinarlarla birlikte tüm dünyayı, gıda konusunda tek merkezde toplamayı başaran bir etkinliktir. Üretiminden dağıtımına, işlemesinden sunumuna yiyecek ve içecek endüstrisine inovasyon sağlayan organizasyon,*Dubai World Trade Centre’de yapılacaktır.

Yenilikçi ürünler, sağlıklı beslenme, organik ve doğal ürünler, gurme lezzetler, içecekler ve daha fazlası;*ziyaretçilere keşifler yapma ve iş bağlantıları kurma şansı sunmaktadır.*Gulfood Dubai, sektör profesyonellerine ilham veren, iş fırsatları ve benzersiz bir deneyim sunan bir fuar olarak öne çıkmaktadır.
    -----------------------------------------------------------------------

Gulfood Dubai 2023 verileri,

Fuarın şimdiye kadarki en büyük etkinliği 2023 yılında gerçekleşti

125 farklı ülkeden 5.223 katılımcı fuarda yer aldı.

195 ülkeden 134.460 ziyaretçi fuara katıldı ve bunların %40’ı fuara ilk kez katılan ziyaretçilerdi.

Fuar alanının büyüklüğü, önceki fuarlardan %30 oranında daha fazla metrekareye sahipti.

Katılımcıların %94’ü gelecek fuara da katılacağını belirtti.

Katılımcıların %46’sı, fuarda anlaşmalar imzaladığını söyledi.

150 uzman ve 69 uluslararası konuşmacı ile birçok bilgilendirici sunum gerçekleşti.

Gıda sektörünün metaverse dünyasındaki ilk denemeleri sunuldu.

Fuar kapsamında 100 farklı şef, 70 adet masterclass düzenledi ve 120 yeni tarif oluşturdu.
    -----------------------------------------------------------------------

5. Kaynak:
    1) Foreks Haber Merkezi
    2) https://dixifuar.com/gulfood-dubai#:...%20etkinliktir.

6. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte Teknik Analiz paylaşımı yapabilirmisiniz arkadaşlar.
    Teşekkür ederim.

7. 5 Nisan 2021

Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Sertol Üstadım merhaba,bende süt yok ama takip ediyorum uzun zamandır, bir zamanlar 1 lot pnsüt ile 1 lot erbosan aynı fiyattaydı.(Ne alaka diyecekler için sadece iyimser bir düşünce)
    İnşallah gene aynı oran olurda petunda olumlu etkilenir.

Vay arkadaş yıllar geçiyor.Yaşarlar selamlar.
    Ytd.

Sayfa 952/956 İlkİlk ... 452852902942950951952953954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •