Sayfa 573/956 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 7642 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Evett.Bakalim bu kar nasıl yorumlanarak
    😄CİN yok.Cironun en yoğun olduğunu tahmin ettiğimiz NisanMayis yok..herhalde 30.6.da bilanço şöleni satar. 17.30da Mi gros a giremedim kuyruktan.Herkes gırtlak derdinde.

2. Bilanço güzel kar % 50 den fazla artmış.Ciro % 30 dan fazla artmış.İkinci çeyrek rakamları daha iyi gelecektir.HAYIRLI OLSUN

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kar 27.5 milyon. Beklediğimin üstünde kar geldi. Gerçekten güzel bilanço. Hayırlı olsun. Önümüzdeki dönemlerde bu tahtaya ciddi yabancı girişi olacaktır.

GT-I9060 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Covid virüs önlemleri Martın son haftası hafif hafif başladı,Nisan ve Mayısın tamamında zirve yaptı,bu şu demek Nisan ve Mayıs ayları satışları kârı 2.çeyrek bilançoda göreceğiz.
    Bu gelen bilançoya göre varın siz 2.çeyrek bilançoyu tahmin edin.
    Çin İhracat işi Türkiye’nin Süt ve Ürenlerine katalizör olacak deniyor yetkili ağızlardan ve bu sektörün iç pazarda,ihracatta lideri Pınar Sütttttt.
    Modern son sistem fabrikaları tedarik zinciri ve dünyayı kasıp kavuran pandemide öne çıkan Gıda-Tarım’da Pınar Sütün gideceği çıkacağı yerler kesinlikle bu fiyatlar değil benim kanaatim öngörüm bu yönde.

Gelen bilanço çok iyi İştirakimiz olan (%12.8) Petunun bilançosuda gerçekten çok iyi geldi herkese hayırlı olsun.
    Y.t.d.

5. Şu ana kadar bistte açıklanan bilançolardan en iyisi....ciro ve kar patlamış....ytd

6. Süper bir bilanço gelmiş.... Konsolide karımız 27,5 Milyon olarak açıklanmış..... Hayırlı olsun.
    Bu günkü kapanış fiyatımız 19,15 TL... Tarihe , bir not düşmek açısından , burada dursun.
    Hissenin beklentilerinden ve ucuzluğundan , birçok değerli Pınarsüt yatırımcısı arkadaşım , bahsetmiş. Bunları tekrardan yazmama gerek yok.
    Gereğini , spekler yapacaktır.
    Sabırla ve umutla , beklemeye devam.

Zarar açıklayan , batık , bitik , bazı hisselerin , spekler tarafından , hala yükseltildiğinin de herkes farkında.
    Ama , bu devran , hep böyle dönmez . Gün gelir , bu çarpık durum , tersine , yani doğrusuna döner. En iyi seçimi yapan yatırımcının kazanacağı , gerçekten en iyi fiyatlara layık olan hissenin yükseleceği günlerin , tez zamanda gelmesi dileğiyle , sağlıcakla kalın.
    Son düzenleme : By Akıl; 30-05-2020 saat: 00:01.

7. Herkez kara odaklanmış finansal borçlara bakan yok sanırım kimse kötüyü konuşmak istemiyor hep görmek istediğini goruyor

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    pınar zaten kendı sattıkları ıle bır dev cın ısı pıyango en cok buna yarıyor yaslanın ızleyın
    27 mayısda bundan iki gün önce böyle yazmışsın )) şimdi ise
    “Herkez kara odaklanmış finansal borçlara bakan yok sanırım kimse kötüyü konuşmak istemiyor hep görmek istediğini goruyor“
    Diyorsun ???

Finansal borç (56 milyon bu arada) artmış diye Bilançoya Şüphe duymamızı bakarak,endişe etmemiz gerek gibi anladım yazdıgınızdan 🤔 doğrusu tuhafıma gitti arkadaşım.
    FAVÖK,Öz kaynaklar,Dönen varlıklar,Satışlar hepsi bir çok kalem ciddi artmış..
    Son 3 aylık Net kârı bir önceki bilançoya göre %72 artmış.
    Sadece esas faaliyet karı yatay kalmış muhtemelen oda süt ve ürünlerine virüs ile birlikte Nisan Mayıs aylarında gelen hatırı sayılır bir oranda gelen Zam yansımamış diye düşünüyorum.Birde virüsten sonra paketli hijyenik uzun ömürlü süt satışları talep patlaması yaşadı bundan sonra daha iyi olacaktır benim öngörüm bu yönde.
    Perşembenin gelişi Çarşambadan belli olurmuş,
    1. Çeyrek bilanço böyleyse,ben 2.çeyrek bilançoyu gerçekten çok merak ediyorum ......... !!!!!
    Bakalım pazartesi tahtanın ağaları bilanço ve tüm bu yakın zaman gelen güzel haberleri piyasada nasıl yorumlayacak.
    Y.t.d.
    Son düzenleme : şevketli; 30-05-2020 saat: 02:10.

Sayfa 573/956 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •