Sayfa 849/956 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 7645 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

Eyvallah dostum bol kazançlar..

Ben buralardan aldım 28 gördüm satmadım iş yatırım o zaman fena sattı tahtaya giren grup ceza yedi hisse bozuldu sonra Çin ile sevinirken Suudi Arabistan ambargosunu gördük tabi şirket bunu biliyordu iş yatırım dan satan kaşar holding..
    tahtayı onun tersine hiç gitmedi 8 9 aydır bofa iş beraberler

Şimdi Çin ihracatı Arabistanı geçti ama fiyat hala çok komik..
    Bilançoyu iş yatırım biliyor bakalım ne yapacak açıklanana kadar..

Hürmetler hoş geldiniz tekrar..
     Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Muhtemelen tahta yapici.

Sn sertol eski dost hayırlı bol kazançlar dilerim.

Bizim olduğumuz yerde beklemeden para kazandirmamaya yeminlidir tahta yapıcılar .
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Bunların alayı çapsız sağlam yatırımcı geldiği zaman yapabilecekleri tek şey var onlarda onu yapıyor.
    Mallarını aldık yakında paralarını da alacağız.

Sayın Gazmanbaba ! Hoş geldiniz. Yıllardır bu işin içindeyken,anlamadığım; Piyasada 17 milyon lot var.Hiç mi başka grup yok.Hiç mi bu kadar değerli ve ucuz hisseye girecek grup,fon yok? Yoksa bütün hisseleri ele mi geçirdiler? Tahtayı aylardır bofa,yapıkredi robotlarının oyun alanına çevirdiler?

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Eyvallah dostum bol kazançlar..

Ben buralardan aldım 28 gördüm satmadım iş yatırım o zaman fena sattı tahtaya giren grup ceza yedi hisse bozuldu sonra Çin ile sevinirken Suudi Arabistan ambargosunu gördük tabi şirket bunu biliyordu iş yatırım dan satan kaşar holding..
    tahtayı onun tersine hiç gitmedi 8 9 aydır bofa iş beraberler

Şimdi Çin ihracatı Arabistanı geçti ama fiyat hala çok komik..
    Bilançoyu iş yatırım biliyor bakalım ne yapacak açıklanana kadar..

Hürmetler hoş geldiniz tekrar..

Sayın Sertol; Benim maliyetim çok daha düşük,bende sizin gibi 28’lerden vermedim çünkü hisse hem tarihsel ortalaması olan
    pd/dd 1,60 hemde sektör ortalaması 2,50-3 bandından çok uzaktı,lakin benim kanaatim Piyasada şartlar uygunken hisseyi götürecek olan grup ceza alınca adamları sattı çıktı herhalde.
    Ondan sonrada endex piyasa bozulmaya düşüş trendine girip geri çekilmeye başlayınca hissedeki diğer grupyada aynı kişiler kimse onlarda 6,7 aydır alıcısı olmayan piyasada hisseyi 0,71 pd/dd kadar getirdiler.
    İhtiyaç olunmayan bir para ile hissede pozisyon alanlar için Bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.
    Şirketin finansallarında bildiğimiz kadarıyla bir sıkıntı yok,tam tersi ihracat tarafı gelen veriler çok güzel bu tarafta bir bozulma olmadığı sürece sıkıntı olmadığını düşünüyorum.
    Arabistan pazarı da takip ettiğimiz kadarıyla hükümetlerin karşılıklı olumlu adım atmaları ile İlerleyen aylarda normalleşecek gibi duruyor.
    O vakit İhracatı çok çok daha iyi olacak,hisseyi Zıplatacak olanda zaten bu taraf.
    Bu fiyatlardan 17-18 arası portföyüme %30 gibi hatırı satılır bir oran daha pnsut ekledim.
    Bizim yatırımcılarımızın tuhaf ve yanlış bir yatırım stratejisi var hisse tavan tavan giderken adeta birbirlerine ezerek hisse almaya çalışıyorlar,lakin hisse çok çok İskontolu fiyatlara gelince kimse yüzüne bakmıyor. En iyi yatırım piyasa bozukken,herkes borsadan nefret etmişken, hisseler yıllar öncesi fiyat seviyelerine inmişken ve herkes borsadan ümidini kesmişken yapılır.
    Benim yaklaşık 28-30 senelik tecrübem bunu söylüyor.
    3 aylık Takaslarda
    Satıcılar
    Emeklilik fonları 353 bin lot
    Citibank 324 bin lot
    Yatırım finansman 186 bin lot (Genelde yabancıdır)
    Alıcılar
    Ziraat yatırım 404 bin lot
    Deniz. 143 bin lot
    Ak. 132 bin lot
    Gedik 108 bin lot
    Vakıf 83 bin lot

Aylık Takaslarda Ziraat 261 bin lot alıcı
    En iyi 2. Alıcıda İş yatırım 239 bin lot.

Y.t.d.
    Son düzenleme : şevketli; 13-07-2021 saat: 14:50.

Sayın Şevketli açıkcası Arabistan olayını geç fark ettim Çin e çok odaklanmıştım...

Ama yine de şu pddd olmaması gereken yerler ..

Ne diyelim... patronun neden fiyatın yükselmesini dert ettiğini anlamaya çalışıyorum

Milletin patronu yatırımcıları bedelsiz istedi diye bedelsiz yapıyor biz o kadar potansiyele rağmen yapmıyoruz ..

Başka bir planları var herhalde

5.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

Sen yabancıya bu kadar malını sattır.Hepsini üç aracı kurumda topla ve hala baskıya devam et! Allah gözünü doyursun,daha ne bekliyorsun? Alamadığın ne kadar miktar lot var?

6. Tahtacı patron grup diye diye bu fiyatlara geldi pnsut, son 6 aydaki yazılanlara bakın sürekli bunlar yazılıyor sonuç ne? Ne kazandın? Neyi değiştirdiniz dostum?
    Overall'a bakar mısın?
    At gözlüğünü bıraksanız mı biraz nasıl olur?

7. PINARSÜT'ün speği! Sen borsa tarihinde gördüğüm en süzme O..spu çocuğusun.Bist yüzde 1 artıda.Pınarsütün işlem miktarı 20 dakika da 10898 lot.Devam et bakalım ,hiçbirşey alamayacaksın.

Buradan şirketin patronuna sesleniyorum! Biraz yüzünüz varsa utanın olanlardan.......

8.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Tahtacı patron grup diye diye bu fiyatlara geldi pnsut, son 6 aydaki yazılanlara bakın sürekli bunlar yazılıyor sonuç ne? Ne kazandın? Neyi değiştirdiniz dostum?
    Overall'a bakar mısın?
    At gözlüğünü bıraksanız mı biraz nasıl olur?

Senin pozisyonun nedir,önce onu açıkla? Bizim gibi yatırımcı olsan , aynı duygu,düşünce ve tepkileri paylaşırdın.Lakin tam tersini ,yapıyorsun.Patronun veya speğin gömlekçisimisin?

Sayfa 849/956 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •