Sayfa 408/956 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon
Arama sonucu : 7642 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Perşembe menüsü : AYCES gibi

Reklamdan ziyade grubun evlatları ve üvey evlatları üzerine bir yorumdu...Geçen hafta sonu 4 A grubu 2 C grubu hisse topiğinde de aynı tonda beklentilerimi paylaştım...Tüm evlatlar benim için değerlidir...Zira Süpheci kimse'nin de yorumlarında paylaştığı gibi portföyünde yer alan grup hisselerinin hepsinde de bir miktar (uzun vadeli) yatırımım bulunmakta.

Her neyse bugün için beklentim; üvey evlat AYCES günü olacak gibi...Artık yarına da kazan dibi son üvey evlat sahne alır gibi geliyor.

Ben yatırdım diye siz yatırmayın...Şahsi kanaatlerim ve beklentilerim olup Yatırım Tavsiyesi olamaz.

Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Viking reklamı tutmamış anlasilan😊 .ben hiç et topiginde süt için dedimmi demedim😊

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Bu city satış hareketi ağırlıklı olarak 15/7 de başlayıp 27/7 de son bulmuş.4950 k.dan 2260k.ya kadar.isin ilginç tarafı bu kadar satış yiyen tahtanın hali nice olur ben anlayamadım.bu süreçte hissenin fiyatı düşmesinin tersine 6.65 'den 6.93 e yükselmiş.yani satanin malı itina ile alınmış.

3.  Alıntı Originally Posted by Master27 Yazıyı Oku
    Reklamdan ziyade grubun evlatları ve üvey evlatları üzerine bir yorumdu...Geçen hafta sonu 4 A grubu 2 C grubu hisse topiğinde de aynı tonda beklentilerimi paylaştım...Tüm evlatlar benim için değerlidir...Zira Süpheci kimse'nin de yorumlarında paylaştığı gibi portföyünde yer alan grup hisselerinin hepsinde de bir miktar (uzun vadeli) yatırımım bulunmakta.

Her neyse bugün için beklentim; üvey evlat AYCES günü olacak gibi...Artık yarına da kazan dibi son üvey evlat sahne alır gibi geliyor.

Ben yatırdım diye siz yatırmayın...Şahsi kanaatlerim ve beklentilerim olup Yatırım Tavsiyesi olamaz.
    Tabi espiri yaptim hocam. herkesin fikrine saygiliyim ama bana göre amiral gemisi sütdür hocam.bol kazançlar.

4. Bu satış olayından sonra city 28/7-01/08 arasi degerlendirdigimde 2260 k.dan anlık 2743 k.dadir takası.anlayan buyursun burdan yorum yapsın😁

5. Yukarda direncimiz 8.03 bakalım bu hafta test edebilecek mi?

6. Öncesinde 8.de bu sefer duvar değil beton atmış pala😊25 k.var

7. Yaşar holding 44 milyon usd eurobond geri almış
    Yahu bunlar bu parayı nereden buldu?
    Şüpheci kimsenin yayınladığı analizlerde bu paradan eser yoktu.
    200 milyon usd limit bankalarda mevcut denmiş.
    Bugün türkiyede böyle limiti şak diye masaya koyacak grup sayısı 2 elin parmaklarını geçmez herhalde.

Sayfa 408/956 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •