Sayfa 115/956 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 913 - 920 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

Ortaklar bugün çağdaşta protein ürününü gördüm ve denemek için hemen birtane aldım. Söylemek istediğim şey özet olarak şu, ürün tam bir arge başarısı ve sektörde benzersiz. Daha önce spor ile uğraşan ve protein tozu, L-Karnitin gibi ürünleri kullanmış olanınız var ise beni çok daha iyi anlayacaktır. Bu ürün spor sonrası ve öncesi kullanılan protein tozunun ve ek besinlerin bir birleşimi, artık sporcular yanlarında süt ve protein tozu, yağ yakıcı olarakta L-karnitin taşımak zorunda kalmayacak. İleri düzey profesyonel sporcular (body building) bike bu ürünün pratikliğini kabul edecektir. Fiyatına gelince kesinlikle pahalı değil, yarım litre laktozsuz süt ve diper bileşenlerin maliyeti düşünülünce ve buna pratiklikte eklenince ürün çok başarılı! Tabiiki protein tipleri ve formları konusu ayrıca tartışılabilir ama emin olun birçok spor meraklısı insan ve sporcu için bu ürün, herzaman ellerinin altında olması gereken bir ürün ve olacaktır da. Tebrikler Pınar!

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

2. ben küveti pınar süt ile doldurdum birazda bende brisa var, arka odayı araba lastiğiyle fulledim evdekiler ereğli almamı istemiyorlar, nedense ?

Ulen milletin tasak malzemesi oldu topic.. Malum sahis salak salak ayarsiz seyler yazinca ayari kacagi topigin.. markete gidip sut fiyatini ogrenip buraya yazsan ne olacak..

Git isiklarda pinar sut sat.. arabadaki bebeleri sevindir.. hemde sirkete bir katsin olsun..

ASUS_X00DD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    35 ½

4.  Alıntı Originally Posted by Karşıyakalı Yazıyı Oku
    Ulen milletin tasak malzemesi oldu topic.. Malum sahis salak salak ayarsiz seyler yazinca ayari kacagi topigin.. markete gidip sut fiyatini ogrenip buraya yazsan ne olacak..

Git isiklarda pinar sut sat.. arabadaki bebeleri sevindir.. hemde sirkete bir katsin olsun..

ASUS_X00DD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ))

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ne kadar dayanabileceksin daha. Almaları için hisselerini ne kadar daha peşkeş çekeceksin.

6. Borsa rallinin kralını yapıyor, PNSUT de kaplumbağa hızında sürünmeye devam ediyor.

7. 2 yıl önce 10 lira gerinde olan ARÇELİK ten 12 lira geride kalmışsın PNSUT haberin var mı?

8. 2 yıl kadar önce 2 liralarda gezen BANVİT geldi seni yakaladı neredeyse geçecek PNSUT haberin var mı?

Sayfa 115/956 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •