Sayfa 655/956 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Vakıfbank şirketlerin 2.çy.dönem bilançolarından beklentilerini bugun açıklarken,
    Gıda şirketleri için,

Gıda perakende şirketlerinin salgın döneminde artış gösteren sepet büyümeleri nedeniyle, operasyonel ve net karlılık tarafındaki pozitif görünümlerini sürdürmesini bekliyoruz. açıklamasını yapmış.
    Sanırım bugünkü gıda şirketlerindeki olumlu havada bu açıklamanın etkisi vardır.
    Not/ Şirketlerin olası kar tahminleri henüz verilmemiş./ytd.

2. 20,70 TL. ile , güzel bir kapanış yaptık. Yarın , 21 TL. üstünü zorlayabilir , ama sonrası ne olur , yaşayarak göreceğiz.

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    20,70 TL. ile , güzel bir kapanış yaptık. Yarın , 21 TL. üstünü zorlayabilir , ama sonrası ne olur , yaşayarak göreceğiz.
    endeks de genel olarak büyük sıkıntı olmazsa yön yukarı benim yorumlarıma göre..al sat tut tavsiyesi değildir
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

4. Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

5. https://invst.ly/rj7fg bu günlük grafik..hersey olumlu gözüküyor

6. https://invst.ly/rj7fu ve haftalık grafik

7.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra ne iyimserim ne de kötümser im çekimser kalmayı tercih ederim zira benim sattığım hisseler içinde yine de en iyisi bu çıktı buda benim şansım mıdır bilmiyorum ama pandemi sürecinde alıp sattığım hissenin haddi hesabı yok karel vestel petun yunsa kordsa sasa anel tekfen hektas pohol kfein Deva gibi bu tahtalarin hepsinin kareketeri farklı mesela sasa dan hiç kazanamadım 9.80 lerden almıştım spegi para kazandırmadi en iyi para kazandigim hisse ise Deva idi 3 günde yüzde 30 kazandırdı demem o ki bir hisse ile duygusal bağ kurmam hislerime ve bilgime güvenirim pinarsut için görüşüm şuan tamemen çekimser yarın kendini belli edecektir diye düşünüyorum zira bilanço öncesi pozisyonların kapatılması arkasından global veya makro ölçekte kötü bir haber akışı olarak algılarım eğer öyle bir durum yoksa da 20 üstüne atana kadar çekimser kalmaya devam ederim 20 üstü iyimserim hatta 20.40 benim için önemli

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dun paylaştım düşüncelerimi ve şuan iyimserim beni yanıltmadı çok şükür bugün hisse için yorumum son 15 dakikada ki iş yatırım satışları hoşuma gitmedi umarım virmanli satış değildir eğer direk iş yatırım satışı ise hisse rahatlıyor demektir 2 gün sonra ki takaslari çok merak ediyorum açıkçası yarın için düşüncem 5 dk larda düzeltme bitmiş gözüküyor ama saatlik te inceden bir flama görüntüsü macd 67 de 70 üstü neler olur göreceğiz zaten günlük ve haftalık da sıkıntı yok

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Günaydın, dünün pastası var mı acaba?

Sayfa 655/956 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •