Special Days Image
Sayfa 577/955 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. https://twitter.com/TuncayTursucu/st...98356809449479

Tuncay Turşucu fazla bir şey beklemeyin diyor.
    Piyasa fiyatı çok yüksekmiş.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Sn eaydin yazınızda kendimi muhatap aldım yazıyorum.Once meslektaşım olarak başarılar.Ben 20yila yakın Bankacılık yaptım ve bunun tamamı Bankanın büyük şubelerinde ve krediler servisinde geçti.Bu 3aylik dönem faizlerini biz elle hesaplardik.Ve halada danışmanlık yaptığım bir firmanın ödeyeceği faizleri kendimde hesaplayıp bankanın hesabıyla mutabakat yaparım.Yani kredi///pazarlama misyonu önemli.Bankacilik sonrasıda gerek çevreniz gerek isbilginiz ile yeni çalışma ortamları yaratabilirsiniz.Hic birşey olmasa ufak yatirimlarinizla borsa takip edebilirsiniz şirket bilançoları ni irdeleyerek.Sayfa dışı oldu ama mazur görün diğer ortaklar.Bol kazançlar.
    Sayın Arif bey, evet ricam sizeydi. Alakaniz ve cevabıniz için çok teşekkür ederim. Halen bir kamu bankasında çalışmakta olan kızım in gelecekte ki emeklilik günleri için sormusdum. Tekrar sağolun.

4. Pınar Süt (PNSUT, Pozitif): Pınar Süt 1Ç20’de yıllık bazda %56,4* artışla 27,4 mn TL net kar açıkladı. Ciro yıllık bazda %33,7 artışla 506,9 mn TL seviyesinde gerçekleşti. FAVÖK ise yıllık bazda %88,4* artarak 40,2 mn TL seviyesinde gerçekleşirken, FAVÖK Marjı da yıllık 2,3 puanlık artış ile %7,9 seviyesinde gerçekleşti. Ortalama piyasa* beklentisi bulunmamasına rağmen, her anlamda yıllık bazda güçlü gelen* sonuçlar nedeniyle finansalların hisse performansına etkisinin pozitif* olacağını düşünüyoruz.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

5.  Alıntı Originally Posted by bayram100 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/TuncayTursucu/st...98356809449479

Tuncay Turşucu fazla bir şey beklemeyin diyor.
    Piyasa fiyatı çok yüksekmiş.

Tuncay Turşucu
    @TuncayTursucu
    Pınar grubu hisselerde #pnsut defter değerinin altında, fd/satış çarpanına göre çok ucuz. fd/favök değerinde gibi. yarın öbür gün napar bilemem ama düşerse uv için güzel fırsat olabilr.Bilanço böyle sürerse tabi. #petun ve #pinsu pahalı ama.bence yani.Siz farklı düşüneblirsinz

Y.t.d.

6. Bende ufak ufak alım yapıyorum. İnsanların hisseler hakkımdaki yaptıkları yorumlara güvenmiyorum.
    Kesinlikle Yatırımcı Tavsiyesi değildir

7. Arkadaşlar , İşyatırımdan işlem yapan var mı?
    En kritik zamanda , beni yarı yolda bırakıyor.
    Trede yapmak amacıyla , Pınarsüt hissemin birkısmını satmak istiyorum, Özellikle sabah 9.55-10.15 saatleri arası , hisse % 5-7 arası pirimliyken satış emrimi giriyorum. Satış emriniz biste girilecek yazıyor ve 3-5 dakka geciktirdikten sonra biste giriyor ve tabii o arada hissenin pirimi kalmıyor. Hatta eksiye geçiyor. Dolayısıyla , bana , trade imkanı tanımıyor.
    Bu durumu defalarca yaşadım ve zarar gördüm... Ayni durumu yaşayıp , madur olan başka arkadaşlar varsa , birlikte hareket edip şikayet edelim. Bir kasıt varsa , haklı bulunursak , gerekirse , tazminat davası açalım....
    Son düzenleme : By Akıl; 01-06-2020 saat: 12:14.

Sayfa 577/955 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •