Sayfa 698/955 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 7638 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Yanlış bir bilgi vermeyeyim diye emin olmak için , İŞCEP imin haberler kısmına baktım
    Aynen şöyle yazıyor.
    PINARSÜT 2020 YILI 6 AYLIK KONSOLİDE OLMAYAN NET DÖNEM KARI 31.466.215 TL. ( ÖNCEKİ 17.759.035 TL. )

Dolayısıyla , konsolide bilanço , her türlü sürprize açık.
    Ben , pozitif bir sürpriz bekliyorum.
    İnşallah mahçup etmez.
    Daha önce konsolide bilanço açıklamamış ben bulamadım sanırım açıklamıyor konsolide

2. Bağlı ortaklıklarımızdan , YBP ( Yaşar birleşik pazarlama ) ve DESA Enerji-elektirik üretim , den gelebilecek olası karlar da , konsolide bilançoya yansıyacak , diye düşünüyorum.
    Son düzenleme : By Akıl; 13-08-2020 saat: 23:16.

Arkadaşlar iş cep teknik hata veya terimsel hatadır...
    ben faaliyet raporunu da okudum iştiraklerden karları da yazılmış burda paylaştım ya nasıl konsolide olmaz...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. *PINAR SÜT'ÜN VERGİ DAİRESİNE SUNDUĞU TABLODA 2020 YILI 3 AYLIK DÖNEM NET KARI 20.941.357 TL

verği dairesine verilen,sonradan spk ya verilen farklı idi,+ - olabiliyor

kapta var zaten
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Kar veya Zarar Tablosu
    Sunum Para Birimi : TL
    Finansal Tablo Niteliği : Konsolide Olmayan

Arkadaşlar, bu da Mynet Finans dan alıntı. Alt taraflarını kopyalamadım.
    Konsolide olmayan bilanço olduğu burada da görülüyor.
    Son düzenleme : By Akıl; 13-08-2020 saat: 23:25.

6.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Arkadaşlar iş cep teknik hata veya terimsel hatadır...
    ben faaliyet raporunu da okudum iştiraklerden karları da yazılmış burda paylaştım ya nasıl konsolide olmaz...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet konsolide açıklamıyor sanki ayrica, ben daha önce bulamadım tek bilanço var her çeyrek için. Ama artık bitti ikinci çeyrek Ağustos geldi zaten artık yıl sonunu fiyatlamasi gerekir. Geçen senelere göre toparliyor karlilik, satışlar da artiyor. Uluun la gider belki açıklanınca. Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Şimdiye kadar birtek yorumunuzu görmedim. Şimdi , neden ortaya çıkıp da ahkam kesiyorsunuz anlamadım. Gidin , kendi çöplüğünüzde ötün. Hisseniz yok madem . Burada ne işiniz var. Burası , seviyeli yatırımcıların paylaşım yaptığı bir forumdur.
    Niye babanın dükkanı mı?
    Bilet mi alacağız .
    Duymaktan hoşlanmadığın paylaşımları karalama.
    Burası herkesin görüşünü belli kurallar içinde açıklayabileceği bir platform.
    Haddini aşma ukelalık yapma , senden izin alınması gerektiğine dair bir ibare göremedim.

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bağlı ortaklıklarımızdan , YBP ( Yaşar birleşik pazarlama ) ve DESA Enerji-elektirik üretim , den gelebilecek olası karlar da , konsolide bilançoya yansıyacak , diye düşünüyorum.
    İştirak şirketletinin ortaklık yapılarına bayağı parçalamışlar ve özkaynak bilançolama yapmışlar. buda bilinmezlikler gizemler oluşturuyor. Ne gibi bir strateji için bu iştirak şirketlerine bu ayarı vermişler acaba!?

Ancak Petun ile Pnsut birleştirilir ve bu iştirak şirketleride tam konsolidasyon dahil edilirse bazı şeyler şefaflık kazanır!

Sayfa 698/955 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •