Sayfa 749/955 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

Yükselirken hacimli olan kağıt, düşerken hacimsiz olması durumunu nasıl yorumlanır

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben hisseyi aldım attım kenara.. yemin ederim matriks listemde bile yok.. sildim bakmıyorum.. tabi uzun vadeli aldığım için böyle bir taktik yapıyorum.. en güzeli bakmamak.. şuan kaçtan kapandı onu bile bilmiyorum

3. Kapanış 21

4.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Ben hisseyi aldım attım kenara.. yemin ederim matriks listemde bile yok.. sildim bakmıyorum.. tabi uzun vadeli aldığım için böyle bir taktik yapıyorum.. en güzeli bakmamak.. şuan kaçtan kapandı onu bile bilmiyorum
    Tebrikler.
    (Bu hisse özelinde çok yerinde doğru bir strateji gerçekten.)

Dün kimseden mal alamamışlar gibi görünüyor,benim tahtadaki izlenimim kimse zararına mal vermek istemiyor.
    Bugün tahminim az biraz aşağı salıp hisseye ikili dip yaptırırak tekniğini işletecek sonrasında ise güçlü bir zıplama bekliyorum.
    Bedelsiz potansiyeli çok yüksek,ödenmiş sermayesi düşük kalmış,temettü alışkanlığı olan,yılların markası Pınar Süt artık dd olarakta sektörünün ortalamalarına gelmen gerekir.
    Koca Borsada tek başına kaldın ..
    Y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Tebrikler.
    (Bu hisse özelinde çok yerinde doğru bir strateji gerçekten.)

Dün kimseden mal alamamışlar gibi görünüyor,benim tahtadaki izlenimim kimse zararına mal vermek istemiyor.
    Bugün tahminim az biraz aşağı salıp hisseye ikili dip yaptırırak tekniğini işletecek sonrasında ise güçlü bir zıplama bekliyorum.
    Bedelsiz potansiyeli çok yüksek,ödenmiş sermayesi düşük kalmış,temettü alışkanlığı olan,yılların markası Pınar Süt artık dd olarakta sektörünün ortalamalarına gelmen gerekir.
    Koca Borsada tek başına kaldın ..
    Y.t.d.
    Rica etsem ikili dip dediğiniz seviye hissede kaça denk geliyor acaba yazarsanız ordan da ekleme yapayım.

6.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Rica etsem ikili dip dediğiniz seviye hissede kaça denk geliyor acaba yazarsanız ordan da ekleme yapayım.
    21,39 seviyesi idi 21,40 gösterip test etmişler.
    İnşallah burdan tekrar aşağı salmazlar yukarı sert bir çıkış yapar.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Buralardan yabancı giriyor gibi gözüküyor takaslarda. Bugün alan satan da da varlarsa onlara hoşgeldin diyelim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 749/955 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •