Sayfa 462/955 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 7638 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. vaktim olmadı perşembe günü yazcaktım bunu, pnnnsüttteki fırsattçı,tahtayı yöneten al...kkkkk annen babannn sewni harammm parayla mı büyütti !!! dün beş... ...lotla 100 liaramıı aldn ben aldıktan sonra altta kadme bırakmadın yıktınn gittinn yıllarr sonra nasıll şer.......efffsiz olduğunu gene hatırladımm.. Hani bazennn süt bozukk olurya barsaklara dokunur hastaa olursun seninn bizden kazandığınn paralarrr o bozuk sütt gibii olsun sana... burdaa herkesinn kıyabında parasını çaldığınn herkes içinn söylüyom bunuu ,, eğer zerre cesaretinn,şerfefinn varsaa seninle yüzleşmekk isterimm.. çünkü dünn yaptığınn çok zorumma gitti..insan görünümlü yaratık seni...

ytd değildir

2. 8.07 ortalama ile yüzde 60 portföy pınar süt yaptık ..Geri kalan yüzde 40 ile de gelirse 7.5-7.6 arası mallanmayı düşünüyorum .geleceğinide sanmıyorum ama borsa bu kenarda bekletiyoruz.Evet tepki olur diye banka alır herkes ama ben pınar süt sectim..Böyle kötü piyasada alınabilecek kağıt bence..Pınar ın sadece marka hakkı 5 lira eder bu kağıt çok komik fiyatlarda fiyatlanıyor bence 800 milyon özvarlık şu anki piyasa değeri 360 milyon ..Kar edemiyo desen oda yok gayet karlı şirket..Borsa eksi 5 yaptığı gün iyi şeyler yazıyorumki tarihe not düşelim ..

3. Ya arkadaşlar yaşar hldng eurobond ları son 3 ayda %60vermiş ama hisse lerde kıpraşma yok bu işlerden anlayan arkadaşlar varmı aramızda

4. Tahtayı canlı izliyorum ..bir tane o.ç var resmen tahtanın belini kırmak için hareketler yapıyor..7.93 e mesela 2000 lot alış yazıyorlar anında 2000 lot veriyor fazlasını değil..tahta yukarı mı gidiyor hemen yazıyor üste lotu ..Ulan madem satacan yazsana ..alım gelince yazıyon pezevengin çocuğu bu kağıt mecbur gidecek yukarı çok mal kaptırdın heralde ******

5. Evet pazartesinin takasında gördükki tahtanın belinin kırmak için işlem yapan yahudi dölü citi ...karşılayanda doçe oda yabancı ilginç ...Namussuz köpekler sırf kağıdı aşağı baskılamak için işlem yapıyorlar ..Sadece burdamı böyledir bilmiyorum ama bu gün komple bunu izledim..Bu yahudi döllerinin elinde maalesef bütün dünya piyasası ..hoşlarına gitmeyen bir karar alındımı finans piyasalarını sopa gibi kullanıyorlar..Amacı satmak değil deyyusun kağıdı kırmızıda tutmak

6.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Evet pazartesinin takasında gördükki tahtanın belinin kırmak için işlem yapan yahudi dölü citi ...karşılayanda doçe oda yabancı ilginç ...Namussuz köpekler sırf kağıdı aşağı baskılamak için işlem yapıyorlar ..Sadece burdamı böyledir bilmiyorum ama bu gün komple bunu izledim..Bu yahudi döllerinin elinde maalesef bütün dünya piyasası ..hoşlarına gitmeyen bir karar alındımı finans piyasalarını sopa gibi kullanıyorlar..Amacı satmak değil deyyusun kağıdı kırmızıda tutmak
    pazartesi değil salı

7. Vaybe bizim kötü pnsut artık krizlerde bile geri gitmemeye çalışıyor. adam olacak gibi bakalım hayırlısı.. O kadar tırstımki kağıttan herhalinden şüphe eder oldum. Artık 13 lere gelince maliyet, 23 lere gelince faizli maliyet, 46 lara gelincede kar etmiş oluruz. Daha yolumuz uzun

8. 9 Aylık kâr 18.7 milyon
    Komik kar
    Y.t.d

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 462/955 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •