Special Days Image
Sayfa 586/955 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Her bilançosu iyi gelen ve fiyatlamış olan hisseyede atlanmayacağını bir kez daha görmüş olduk.

2. Şu elinizdeki hisseleri almaya çalışıyorlar diyenler. Ben de öyle düşünüyordum ama yetti artık. Madem toplayacaklardı neden hisse 6 larda gezerken toplamadılar? 5.60 ları görmüş. Ayrıca hisse 2015 ten beri düşüyor, 5 seneden fazla yahu o kadar zamanda toplayamadılar şimdi mi topluyorlar?

Hisse 6 civarlarındayken zaten yükselmiş 08.2019 dan 01.2020 ye kadar 6 lardan 17 ye gelmiş o zaman beklenti de yoktu, kefillik vardı. 6 lardan toplamak varken niye yükselttiler 17 ye? Sonra zaten borsa çöktü marta kadar orada da toplamışlardır istedikleri kadar daha neyi topluyor yahu nereye kadar?

Hisseyi tabana bastıkları zaman 500k 750k lotla bastılar günlerce madem hisse değerli neden biri gelip almadı? Zorla topladığı lotları koydu tabana. Özellikle bu sorunun cevabını merak ediyorum.

Bunlara cevap verecek var mı?

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sn Tarkan Tatlıtuğ;

Şahsen tahtanın hareketlerini izleyince edindiğim izlenimi yazdım önceki sayfada. BENCE 20 tl ve üzerinden (20-21-22-22,90 lar vs.) sattıkları malları bu rakamlardan yerine koymaya çalışıyorlar bana göre. Açığa satışta yokken tahtanın böyle düşürülmesinin başka izahı yok çünkü, ky elindeki lotları aynı anda satışa koysa ikinci tavandan kalkar, tahtayı izliyorsanız sizde belki aynı izlenimi edineceksiniz.

Ayrıca almak isteyenede satmak isteyenede tahtada fırsat var. İsteyen alır satar tutar bekelr vs. ama kısa vade anlık günlük vs can yakıyor. Orta ve uzun vade ise yüz güldüreceğine inandığım için bir miktar aldım (21 lerden) zarardayım, ama bunu trade değil yatırım amaçlı aldım. Hakkımızda hayırlısı.
    Yazdıklarım SPK Mevzuatı ve diğer yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by muhammet0178 Yazıyı Oku

Şahsen tahtanın hareketlerini izleyince edindiğim izlenimi yazdım önceki sayfada. BENCE 20 tl ve üzerinden (20-21-22-22,90 lar vs.) sattıkları malları bu rakamlardan yerine koymaya çalışıyorlar bana göre. Açığa satışta yokken tahtanın böyle düşürülmesinin başka izahı yok çünkü, ky elindeki lotları aynı anda satışa koysa ikinci tavandan kalkar, tahtayı izliyorsanız sizde belki aynı izlenimi edineceksiniz.

Ayrıca almak isteyenede satmak isteyenede tahtada fırsat var. İsteyen alır satar tutar bekelr vs. ama kısa vade anlık günlük vs can yakıyor. Orta ve uzun vade ise yüz güldüreceğine inandığım için bir miktar aldım (21 lerden) zarardayım, ama bunu trade değil yatırım amaçlı aldım. Hakkımızda hayırlısı.
    Gidip gitmemesi önemli değil bu kadar çok devre kesen gıda hissesi var mı bilmiyorum batık olanlar dışında. Tamam düzeltme yapıyor diğerleri de ama bu acayip yani istedikleri gibi oynuyorlar.

5. Hisse toplayacak adam sürekli yukarı sürer. Satarak ve ky yi mal sahibi yaparak nasıl hisse toplayacak. Adamlar aşağıdan aldıklarını bilanço ayağına yedirdiıler. Patron tayfası işin içindemi bilemem.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Hisse toplanmak için baskılaniyor, düşürülüyor, malı elimizden almaya çalışıyorlar,gibi serzenişler Zarar da olan hissedar arkadaşların Kendini avutmak için yaptığı yorumlar... Borsa da ,300 taneden fazla şirket, milyonlarca lot hisse var..Bu şirketin hisseleri de geçen dönem de 6-7 Liralarda sürünmüş,kimse toplamamis, yüzüne bakmamış da , şimdi 20.liralardan mi toplayacaklar...??
    Mehter takımı gibi iki Geri ,bir ileri gider durur,diye düşünüyorum....
    Bu fikrimi yazarken, ben de zararda olduğumu belirtmek isterim..

Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Gidip gitmemesi önemli değil bu kadar çok devre kesen gıda hissesi var mı bilmiyorum batık olanlar dışında. Tamam düzeltme yapıyor diğerleri de ama bu acayip yani istedikleri gibi oynuyorlar.
    tukaş topiği bir okuyun isterseniz. halinize bin kere şükredersiniz. adam devre değil gxx kesiyor orada. mis gibi hisseniz var az bekleyin bişey olmaz,iki günde zirvelere pompalar. 15 li rakamlara kadar gelirse bende alırım,alamasamda size bol kazançlar.

8. Azda olsa para girişi varmış..bu son durumu paylaşabilecek bir ortak varmı.

Sayfa 586/955 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •