Sayfa 673/959 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 7672 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Teşekkürler ağabeyim,küçük yatırımcı çok atladığı için kapanışta bastılar aşağıya ,yarın daha düşük fiyatlardan almaya çalışacaklar anlaşılan hayırlısı bakalım. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...ulacak-6276441

Son dakika... BDDK'dan flaş karar! Muaf tutulacak...
    Gelen son dakika haberine göre; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, yurt içi yerleşik bankalarla yapılan TL depo işlemlerinin TL’ye erişim sınırlamalarından muaf tutulmasına karar verdi.
    Piyasa açıkken blomberg tv de geçmişti bu haber,aslında olumlu bir haber ama piyasaların ateşi yüksek biraz döviz altın gümüş derken borsa kısa vade cazibesini kaybetti ortamın biraz durulması lazım. ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Teşekkürler ağabeyim,küçük yatırımcı çok atladığı için kapanışta bastılar aşağıya ,yarın daha düşük fiyatlardan almaya çalışacaklar anlaşılan hayırlısı bakalım. ytd.
    ky de para mi kaldi ki atlasinlar,ekseriyeti malda yakalandi dimdizlak kaldilar, biz de oyle

SM-G615F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by mexican Yazıyı Oku
    ky de para mi kaldi ki atlasinlar,ekseriyeti malda yakalandi dimdizlak kaldilar, biz de oyle

SM-G615F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Anlıyorum haklısınız, piyasa sarsıldı ama yıkılmadı pınar süt değerli ve ucuz aslında çinlilerde topluyormuş diyorlar,çine süt mamülleri serbest olduğu için bakarsınız çinliler taliplide olabilirler şirkete bellimi olur adamlarda para bol,her şey bir tarafa pınar üzmez biraz sabırla kat kat çıkarır inşallah yeterki alttan takviye ve dayanma gücü olsun. ytd.

5. Geçen gün endeks çökerken bı ara +%7 prim yaparken şimdi endeks toparlaniyor bu yuzde 5 aşağıda anlayan beri gelsin.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yok PP/DD si en düşük kagitmis.yok ihracat yapacak mış.yok Çinliler alacak mis.ben dahil bu dolduruslarla spekin figurani olduk.Yonetim yokmu yönetim..2cafcaf li olması gerekeni söylese kağıt gidecek.ama nerde .onlarda memnun bu durumdan.DTH da sabırla bekleyen işi biliyor.durum onu gösteriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Yok PP/DD si en düşük kagitmis.yok ihracat yapacak mış.yok Çinliler alacak mis.ben dahil bu dolduruslarla spekin figurani olduk.Yonetim yokmu yönetim..2cafcaf li olması gerekeni söylese kağıt gidecek.ama nerde .onlarda memnun bu durumdan.DTH da sabırla bekleyen işi biliyor.durum onu gösteriyor.
    Haklisiniz. Bu nasıl pislik hareketler aylardir. Bu hareketlere nasıl izin veriliyor. Gerekirse ceza alsın dibe gitsin ne olacaksa olsun. Pinsu nasıl tavan olur dün? Yani başka şirketler de düzeltme yapıyor ama gideceği hedefe gidiyor bu nedir ya? Dusecekse de düşsün ya da çıksın. Hadi yatay gitse de girsin ama bu öyle pislik hareketler yaptı ki aylardır ne yaptığı belli değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118

Sayfa 673/959 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız