Sayfa 565/956 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 7648 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Adamlar ky elindeki malları almak için her şeyi yapıyor.Hisse daha dd gelmemiş sektör ortalamasının iki kat altından işlem görüyor ve tabi + Çin İhracat haberini hiç hesaba katmıyorum.
    İnvestingde “Çin haberi yalan yok böyle bir haber†diyen mi dersin bir sürü zırva adamlar öyle toplanmış ki koro halinde kötülüyorlar hisseyi öyleki neredeyse Çin’e ihracat zararlı diyecekler ) tahta zaten tam spegin Ali Cengiz meydanına döndü.
    Neyse bu vesile ile hisseye orta uzun vade düşünen yatırımcı için fırsatda sunuyor.
    Hisse için bu günden sonra olumsuz anlamda söylenecek hiç bir şey göremiyorum tamamen tahtanın speginin her olumlu habere rağmen baskılama çabaları başka hiç bir şey değil.
    Ekranı kapatıyorum İzlemiyorum sadece her hafta Cuma günleri bakıcam artık.
    Herkese şimdiden hayırlı bayramlar.
    Y.t.d.

Bu saat den sonra şirkete olacak talebi ne yapsalar kesemezler,, 2 masa 1 sandalye gıda lar 4-5 pd dd ne temettü var ne bir şey,,,orta vade 3-4 pd dd e gitmesi kaçınılmaz bu senedin,,

2.  Alıntı Originally Posted by ıceberg Yazıyı Oku
    Bu saat den sonra şirkete olacak talebi ne yapsalar kesemezler,, 2 masa 1 sandalye gıda lar 4-5 pd dd ne temettü var ne bir şey,,,orta vade 3-4 pd dd e gitmesi kaçınılmaz bu senedin,,
    0,96 dd hak etmediği kesin.
    Bir kaç aydır O kadar çok olumlu haber geldiki ayrıntılı yazsam heralde epey uzun bir yazı olur.
    Tavan bozmuştu tekrar tavana kitledi,hissede olan herkese tüm arkadaşlara bayram hediyesi olsun.
    Y.t.d.

3. yine tavan bozulur mu acaba

4. üzerindeki tozları silkeledi galiba😀

5. Bakan acıkladı .daha ne yalanı olacak ıhracatın....bısey degıl bunlara gemıyle göndersen kesmez

6. 2019 yılında Türkiye’den gerçekleştirilen süt ve süt ürünleri ihracatının yüzde 19’unu tek başına karşılayan ve 43 milyon doları aşan ihracat rakamına ulaşan Pınar Süt, 2020’nin ilk çeyreğinde de hedeflerine ulaştığını duyurdu. Pandemi nedeniyle pazarda yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen markalı ürünlerde 2019 yılına göre ihracatını yüzde 10 arttıran Pınar Süt, 21 ülkede raflardaki yerini aldı.
    daha nekadar direneceksin anladık istedigin kadar toplayamadın ama artık mızrak çuvala sıgmıyor.
    bedava peynir fare kapanında olur.

7. “Mızrak” en sonunda tahtacının bir yerine girecek ve hiç çıkaramayacak galiba.
    Cuma günü tavan bozup bi silkeleme denemesi yaptılar yemedi.
    Virüsten sonra zaten Gıdadan başka yatırım yapılacak riski az başka bir sektörde kalmadı.
    Bu son gelen Çin ihracatı hisseye yeni girecek olan yatırımcı profilini bana kalırsa çok değiştirecek ağırlıklı olarak orta ve uzun vade düşünenler pozisyon alacak,spek bana göre kaptırdığı malı bundan sonra çok zor geri alır.
    Bu Çin ihracatı öyle acayip bir şeyki,iç piyasada hayvancılığı desteklemek anlamında katalizör görevi yapacağı söyleniyor ilgili uzmanlar tarafından,ayrıca ihracattan dolayı iç piyasada bundan sonra süt fiyatlarında ciddi artış olacak.
    Bunun anlamı şudur;bundan sonra Pnsütün kar marjı ciddi artacak ve tabi bilançolarda çok ciddi kâr artışları görebiliriz.
    Hissede bu haberden sonra ciddi bir talep olacak gibi bakalım alım fırsatını nerelerden verecek.
    Herkese Hayırlı Bayramlar.
    Y.t.d.

8. yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 565/956 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •