Sayfa 796/956 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

22 30 ordan 21 30 yok olum işte mal uğraşma spek..
    Ne alacak millet 140 bin bist de .. Pnsut varken yaprak süt mü alacaz..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Her gün sabah al akşama doğru sat. Taş olsa çatlar..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

3. Bu da çatlicak insallah.

4. Sabır acıdır.Meyvesi tatlıdır.

5. Bizimkinin geriye sarma saati geldi bakalım şaşırtacak mi?

6. kaç gündür sabahtan akşama kadar anlık izliyorum tahtayı, yok yok bugün bir başkaydı, artık zamanı geldi herhalde, hakkımızda hayırlısı olsun.. sabırla beklemeye devam

7.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    kaç gündür sabahtan akşama kadar anlık izliyorum tahtayı, yok yok bugün bir başkaydı, artık zamanı geldi herhalde, hakkımızda hayırlısı olsun.. sabırla beklemeye devam
    Sn kadirizm her zamanı geldi dediğinde ertesi gün eksi ile kapatıyoruz. Bu sefer tutturun lütfen...
    Ama bu sefer bence de güzel kapadık..

8.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Sn kadirizm her zamanı geldi dediğinde ertesi gün eksi ile kapatıyoruz. Bu sefer tutturun lütfen...
    Ama bu sefer bence de güzel kapadık..
    valla bende bıktım bu adamlardan, ama sizde görüyorsanız eğer ne zaman atağa kalkmaya başlasa önüne set çekiyorlar, adamlar resmen biz ne dersek o olacak diyor gibi satış yapıp sonra alttan geri topluyordu, 2 gündür yapı kredi iyi topladı, kaç gündür ilk defa da 21.50 üstü kapadı, benim dememle olsa keşke yarına tavan olsun isterim.. bazen şüphe ediyorum, burayı okuyorlar da "bunlar fazla umutlanıyor, bunların umudunu kıralım" dercesine ertesi gün eksi yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar sanki inşaallah bu sefer yanılmayız da artık gidelim dağların tepelerine..

Sayfa 796/956 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •