Sayfa 797/956 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Bugun bir arkadas radyoda cok bilmis araci kurum analistine bizim hisseyi sordu. Adam gercekten cok bilmis oyuzden verdigi cevap cahilce olamaz dedim. Ozaman ard niyet mi? O da cok komplo teorisi olabilir belki. Hisse 7 Tl den geldigi icin buralarda zorlaniyormus bu fiyati da cok normalmis yani yukari bir beklentisi yokmus fiyatlanmis.Sonuc olarak Allahim sen bize yardim et dedim icimden nasil bir ketenpereye dustuk. simdi o soru soran arkadasa ben de birkac soz edeyim. 1.si bu hisse 7 TL.lere teminat baskisi ile getirildi.yani pandemi gida hareketini bile neredeyse hic yapmadi yapti gibi gorunse de. hele 2.si halen defter degeri altinda temettu veren Çine ihracat yapan ve buyuk iş alma beklentisi olan bir sirket hissesi olmasindan kaynakli hic hareket yapmadi.

2. Analistlerin dedikleri çıksaydı aracı kurumlardan iş yapan yatırımcıların
    %85-90 yıllarca hep zarar yazmazdı.
    Bendeniz bu durumu yıllarca bizzat tecrübe ettim.Yıllarımızı boşa harcadılar,çaldılar komisyon almak için inek gibi sağdılar.
    Ne zaman kendim bir parça temel analiz öğrendim ondan sonra doğru adımlar atmaya başladım,genel borsa piyasa tecrübesi ise on yıllar içinde kendiliğinden zaten doğal olarak gelişti.İyi olacak inşallah..
    Y.t.d.

3. 21,26 dan 21 lot ile aranıza katıldım.. Umarım kartopu gibi büyüyerek devam eder. Geç kaldık ama geç olsun güç olmasın

Arena 3 den 14 e yükseldi 1 sene içinde Tuncay Turşucuya sordular bir röportajda balon oluştu dedi... Sonra mı 3 ay içinden 43 e yükseldi..

Teknik analiz ile hisse yorumlayan kişi makamı ne olursa olsun boş adamdır...

Hikayesi rasyoları hiçbir şey bilmeden 2 çizgi çiz konuş ...

Kolay dan zararlı,

Zordan faydalı bir şey yoktur.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Süd denince bu ülkede akla ilk Pınar gelir yılların marka değeri
    Starbucksa da Pınar
    Bim de Pınar
    A101 de Pınar
    Migros vs bütün marketlerde
    Çin de
    Araplarda
    İhracat yapıyor
    Karını artıyor
    Temettü veriyor
    Pd dd 1 altında
    Bedelsiz potansiyeli yüksek
    İleri yıllarda en önemli şeyin gıda olacağı gerçeği
    Kuraklık iklim değişikliği salgın hastalıklar
    olası krizde küçük rakip firmaların batacak olması
    Süt banyosu olayı sonrasında İnsanların daha güvenilir markalara yönelmesi.

Bu fiyatlarda bir terslik var. Beklentim çok yüksek fiyatlara ulaşması.

6. Çok geride kaldı.Hisseyi Parkettiler uyku moduna aldılar bakalım ne zaman uyandıracaklar.
    Gitmeyen bir bankalar kaldı birde Pnsut.
    Endex rekor üstüne rekor kırıyor Pınar süt tarihsel ortalaması olan 1,60 dd bile çok altında,hisseyi Çin ihracat haberine ve sektöründe yaşanan onlarca pozitif habere rağmen hala dd bile altında bu piyasada tutmayı başarabiliyorlar.
    Bir çok yatırımcı artık defter değerinin altında ucuz hisse kalmadığını sürekli terennüm edip duruyor park edip uyuttukları pınar süt elbet yatırım arayan birilerinin dikkatini çekecektir ve Bu andavalların toplamak istedikleri hisseleri az çok neyse ellerinden alacaklardır.
    Bu kadar baskı ve durağanlık hissede hedeflerin çok yüksek olduğunun bir işareti olabilir mi diye insanı düşündürüyor.
    Y.t.d.

7. Sanırım biz trendi yakalayamadık.Kimse temettü falan bakmıyor.3-4 gün kalmış temettuye her gün satış var.trend tavan tavan giden hisselere atlayıp %20-%30 yakalamak.herkes bunun peşinde ve birkaç hisse hariç neredeyse herkes yakaladı.
     Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Çok geride kaldı.Hisseyi Parkettiler uyku moduna aldılar bakalım ne zaman uyandıracaklar.
    Gitmeyen bir bankalar kaldı birde Pnsut.
    Endex rekor üstüne rekor kırıyor Pınar süt tarihsel ortalaması olan 1,60 dd bile çok altında,hisseyi Çin ihracat haberine ve sektöründe yaşanan onlarca pozitif habere rağmen hala dd bile altında bu piyasada tutmayı başarabiliyorlar.
    Bir çok yatırımcı artık defter değerinin altında ucuz hisse kalmadığını sürekli terennüm edip duruyor park edip uyuttukları pınar süt elbet yatırım arayan birilerinin dikkatini çekecektir ve Bu andavalların toplamak istedikleri hisseleri az çok neyse ellerinden alacaklardır.
    Bu kadar baskı ve durağanlık hissede hedeflerin çok yüksek olduğunun bir işareti olabilir mi diye insanı düşündürüyor.
    Y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Sanırım biz trendi yakalayamadık.Kimse temettü falan bakmıyor.3-4 gün kalmış temettuye her gün satış var.trend tavan tavan giden hisselere atlayıp %20-%30 yakalamak.herkes bunun peşinde ve birkaç hisse hariç neredeyse herkes yakaladı.

Portföyü 3 böler sepet yaparsanız sıkıntı olmaz.Tek hisseye ne var ne yok gömüldünmü iş değişir.
    Y.t.d.

Sayfa 797/956 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •