Sayfa 853/956 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by TOPİTOP Yazıyı Oku
    Kesinlikle size katılıyorum ...Sorun adamın malının toplu olmasın kaynaklı yüzer gezer hisselerin satışı ile tepe takla gidiyor..KOÇ gibi benim hisselerim ucuz kaldı dese, almasına bile gerek kalmadan ederine ulaşır...

Hareket başladığında neler diyecek neler . Aklımıza gelmeyen olumlu haberler peş peşe gelecek.

Hazır yazmışken diğer tespitimi paylaşayım; Yeni üyeler olumlu görüşler,yorumlar peş peşe gelmeye başladı.Hayır olur inşallah......

2. 46 milyon sermayeli , 226 Milyon cirolu KTSKR ( Kütahya Şeker ) 20,02 de tavan fiyattan işlem görüyor. Gıda sektörünün amiral gemilerinde Pınarsüt hala 17,.. larda tutuluyor.

O..spu çocuğu tahta yapıcı aylardır yaptığın bütün işlemleri takip ediyor,kayıt altına alıyoruz.......

3. Ayrıca belirtmek isterim; İştirakimiz Pınarsu bedelli başvurusu büyük bir ihtimalle bu akşam ki SPK bülteninde çıkacak.Zira başvuru yapılalı 2 ay oldu.Onunla birlikte bir hareket olacağını düşünüyorum......

4. Satışlarını pazarlama şirketi üzerinden yapıp, karı düşük gösteriyor yıllardır...

5. Nakit lazım yoksa tutardım
     Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Bence biraz daha vadeyi uzun tut 2022 nisan gibi
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Satışlarını pazarlama şirketi üzerinden yapıp, karı düşük gösteriyor yıllardır...
    ülke ülke değil hırsızlar cenneti. namuslular soyulmaya devam ediyor. sözde hukuk devletiyiz, sorun belli çözüm yok. sanırım küçük yatırımcı sonunda pnsut hisselerini patrona aynı fiyattan teslim edecek.

7. Korkunç bir baskı var tahtada...
    4-8 dakika aralıklarla işlem oluyor..

Düseni kirdi hisse. Ilk etapta 18.10 akabinde 18.90 ustune attigimizda korkulacak hic bir sey kalmiyor demektir. Bu hissede suan en buyuk eksik hacim. Unutturdular hisseyi resmen. Edindigim bilgiye gore 2. Ceyrek satislari dehset gelecek. Cogu forum ve sosyal medyada 2022 de 60 lara cikma potansiyelinin oldugu. Suan gercekten pnsut bistte ustu camura bulanmis altin gibi hisselerden biri. Sabredene cok kazandiracak ins.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 853/956 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •