Sayfa 552/956 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Borsa borsa değil tımarhane. Gönderin lan bilancoyu hazırdır zaten, hepsi bilerek yapıyor yav

2.  Alıntı Originally Posted by misterV Yazıyı Oku
    Günlük pastayı atabilecek var mı?
    Pastayı yemişler

3. Pnsut

AGS2-W09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilancosu muhakkak iyi gelecekte bizim ulkemizde ekonomiye guven bitti. Yabanci olmadan bizim borsa hicmis onu gorduk. Borsada para isler. Sirketin islemesinin bir anlami yokmus. Ne boktan hisseler tavan giderken karli guzelim sirketler hep dusuyor. Ytd.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Çünkü bütün kumarbazlar çürük tahtalarda sağlam hissede olsalardı kumarbaz olmazlardı yatırımcı olurlardı o yüzden bozma moralini su akar yolunu bulur pınarsüt yatırımcı hissesi bir iki üç yada 5 yıllık bir yatırım ve planlaman olması gerek 3-5 aylık bir hisse gibi bakma bence

5 yil once 28 imis. O yuzden ne pinar ne de digerleri uzun vadeli yatirim yapilacak borsa degil bizim borsamiz. Ben konjokturel girdim. Artik kisacilar uzunculardan daha cok kazaniyor. Kari gorunce hisseyi aninda şutlamak lazim. Nitekim bunda da 1 ayda iki defa gormeme ragmen diger hisseler gibi gidecegini dusunerek elden cikaramadim. Tekrar satis firsati verirse bu defa beklemem. 30 olsa sasirmam ama 10 olsada sasirmam artik. Ytd.
     Alıntı Originally Posted by mahooni Yazıyı Oku
    Çünkü bütün kumarbazlar çürük tahtalarda sağlam hissede olsalardı kumarbaz olmazlardı yatırımcı olurlardı o yüzden bozma moralini su akar yolunu bulur pınarsüt yatırımcı hissesi bir iki üç yada 5 yıllık bir yatırım ve planlaman olması gerek 3-5 aylık bir hisse gibi bakma bence
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Niye düşüyor bu ibine

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bilanço ne zaman gelecek acaba.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 552/956 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •