Sayfa 794/956 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Geliyor gelmekte olan, yarından itibaren buralar dolacak gibi koltuklara sahip olalım.

2. Yaprak pd/dd:11.21
    Pnsüt pd/dd:0.91
    Ywprqk tavan,pnsüt patinaj yersen...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,377
    sabır bazen tüm dünyanın beklediği aşı dan daha faydalıdır
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. Kademeler bom boş şimdilik hisseyi fazla basamıyor aşağıya çünkü piyasa iyi ve 0,89 dd işlem gören gıda şirketi kalmadı,yılların markası üstelik.Ay sonu temettü veriyor.
    Y.t.d.

5. Garantiden biri 21.04 den 21 K sattı çıktı.
    Y.t.d.

Citi hala satıyor
    Emeklilik fonları yavaş yavaş topluyor..

Yapı kredi ve city mal satmayı bırakırsa iş biter..

Nnf girse iyi olurdu neden almıyor bilmiyorum hatta satmış info oysa..
    Citi 800 bin lot kalmış ne kadar daha satacaksa yabancı giriş yapar bist de bunlar satar, anlamsız..

Çin halkına sesleniyorum burdan bol bol pınar ürünleri tüketin sağlığınız için

Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize lütfen..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Gıda Sektöründe kar marjları rekabet çok olduğu için düşüktür ama buna rağmen pınar süt kâr marjlarını artırmaya başlamıştır bu iyi gelişmelerden birisi.
    İkincisi ise Çin pazarına girmesi ve kısa zamanda sanırım öngörülenden umulandan hedeflenenden daha iyi bir performans gösterdigidir.
    Çin pazarı Çok önemli bir katalizör olacaktır ihracat yapan bir gıda firması için kârlarında çok büyük artışlar olması hiç sürpriz olmayacaktır sektöründe ihracatın lideri olan pınar süt,çok merak ediyorum Bir yıl sonra hangi çarpanlarla işlem görecek hangi piyasa değerinden işlem görecek o zaman bu fiyatları mumla arayacaklar diye düşünüyorum.
    Twitter’da öyle hisselerin peşinden koşuyorlar ki gerçekten akıl tutulması dense yeridir,
    küçük yatırımcıların en büyük problemi temel analiz Bilgisinden yoksun olması ve bunun yanında borsa piyasa tecrübesinin olmamasıdır.
    Tahta çok derin olmadığı için hareketleri sert oluyor tahtayı yapan Speck Pandemi krizinde olduğu gibi bazen hisseyi olmadık yerlere 7.60 gibi saçma sapan fiyatlara kadar basa biliyor. O dönemde de bu forumda paylaştığım bir iki tane yazımda bunun ispatıdır. İnsanları korkutup elinden çöp fiyatına hisselerinin alınmak istenmesidir.Bugün de farklı bir durum yok bu hisse Tarihi çarpanlarına göre ortalaması 1.60 en azından olması icap eder.
    Benim maliyetim bu hissede çok çok düşük ona rağmen halen hedef fiyatım ulaşmadığı için tek lot satmadım bir seneyi sanırım geçti.Ay sonu hatırı sayılır bir temettü de verecek tüm paydaşlara herkese bereketli kazançlar olsun inşallah.
    İkinci gözdemde Algyo ondada çok ümitvarım çok kalite sektöründe benzeri olmayan bir şirket.
    Y.t.d.

8. Hedefiniz nedir? Lot başı ne kadae Temettü verecek Teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Gıda Sektöründe kar marjları rekabet çok olduğu için düşüktür ama buna rağmen pınar süt kâr marjlarını artırmaya başlamıştır bu iyi gelişmelerden birisi.
    İkincisi ise Çin pazarına girmesi ve kısa zamanda sanırım öngörülenden umulandan hedeflenenden daha iyi bir performans gösterdigidir.
    Çin pazarı Çok önemli bir katalizör olacaktır ihracat yapan bir gıda firması için kârlarında çok büyük artışlar olması hiç sürpriz olmayacaktır sektöründe ihracatın lideri olan pınar süt,çok merak ediyorum Bir yıl sonra hangi çarpanlarla işlem görecek hangi piyasa değerinden işlem görecek o zaman bu fiyatları mumla arayacaklar diye düşünüyorum.
    Twitter�dao öyle hisselerin peşinden koşuyorlar ki gerçekten akıl tutulması dense yeridir,
    küçük yatırımcıların en büyük problemi temel analiz Bilgisinden yoksun olması ve bunun yanında borsa piyasa tecrübesinin olmamasıdır.
    Tahta çok derin olmadığı için hareketleri sert oluyor tahtayı yapan Speck Pandemi krizinde olduğu gibi bazen hisseyi olmadık yerlere 7.60 gibi saçma sapan fiyatlara kadar basa biliyor. O dönemde de bu forumda paylaştığım bir iki tane yazımda bunun ispatıdır. İnsanları korkutup elinden çöp fiyatına hisselerinin alınmak istenmesidir.Bugün de farklı bir durum yok bu hisse Tarihi çarpanlarına göre ortalaması 1.60 en azından olması icap eder.
    Benim maliyetim bu hissede çok çok düşük ona rağmen halen hedef fiyatım ulaşmadığı için tek lot satmadım bir seneyi sanırım geçti.Ay sonu hatırı sayılır bir temettü de verecek tüm paydaşlara herkese bereketli kazançlar olsun inşallah.
    İkinci gözdemde Algyo ondada çok ümitvarım çok kalite sektöründe benzeri olmayan bir şirket.
    Y.t.d.

Sayfa 794/956 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •