Sayfa 852/956 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 6,809 - 6,816 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. En çok tanınan ürünü olan tam yağlı 1 litrelik Pınar Süt 8,45 TL, 4 lü paket ise 33,80 TL olarak fiyatları Migros başta olmak üzere marketlerde güncellenmiştir.
    Muhtemelen sonbahar aylarında çiğ süt fiyatlarının 4 TL üzerine geçmesi ile birlikte süt ve süt ürünlerinde bu yıl içinde bir kez daha fiyat güncellenmesi görülebilir.
    (2021/3) 2021 ilk çeyrek rakamlarına göre 2.077.000.000 TL gerçekleşen 12 aylık cironun ihracat desteği ile ilerleyen süreçte artabileceği beklentisi vardır.
    (2020/12) 2020 yılı brüt karlılığı 262 milyon TL, net dönem kârı 40,2 milyon TL olarak gerçekleşmiştir.
    (2022/6) Bilançoda net karlılık üzerinde değişik oynamalar yapılıp yapılmayacağını şirket dışından görmek mümkün değil; ancak, 1 Temmuz 2021-1 Temmuz 2022 arası yıllık cironun 2,6-2,9 Milyar TL civarında gerçekleşmesini öngörüyorum...
    Şirketlerin defter değerinin yeniden değerlendirilmesi hükümet tarafından yasal yollar ile desteklenmiştir. Pınar Süt'ün mevcut defter değerine göre PD/DD oranı 0,70-0,71 olarak 16 Temmuz 2021 seansı itibari ile işlem görmüştür.
    Sosyal medya üzerinden şirketin net karı üzerinden manipülasyon yapılacağı ve hissenin 6 aydır düşen piyasa değerinin daha da düşebileceği yorumları ile yatırımcılar tedirgin edilmektedir.

Danone süt piyasadan çıkıyormuş şirketin en şikayetçi olduğu şey yurt içi rekabetdi..
    Hayırlı uğurlu olsun inşallah..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaslar pnsut 2022 de efsane yerlere gelecek. Sabredin. Bu baskinin sebebi tamamen yildirma. Agustos itibariyle yukari hareketler baslayacagindan zerre suphem yok. Bilanco gelecek 3 hafta icinde. Sut ve sut urunlerindeki artis ve çin pazarindan gelecek satislar nedeniyle dehset bilanco bekliyorum. Artik mizrak cuvala sigmiyor. Belki daha fazla dusurup korkutmaya devam edecekler ama bu fiyatlar itibariyle evladiyelik fiyatlar. 25 lere kadar sermaye buldukca pnsute atiyorum. 1 2 yil icerisinde cok cok buyuk kazanc saglayacak. En karli olanlarin baslarinda ve en ucuz gida firmasi. Boyle karli ve devamli ciro ile orantili kar artisi saglayan boylesi ucuz hisse bulmak cok zordur. Sabredin. Bir baslayinca soluk aldirmayacak yukselislerde.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu hiç güldürmedi milleti, adam belli marjlarda hareketini yapıp sürüngen moduna geçiyor...

Uzun yillardir bilirim pnsutu. Tahtacisi tam bir aç köpektir. Ancak karlilik ve temettu verimliligi dehset seviyelere ulasti. Daha fazla baskilama elindeki maldan eder. 30 ustune atmadan da istedigini zor alir. 2022 de 50 ustune atacagini dusunuyorum. Kanal araliginu degistirmek zorunda artik. 2017 oncesi seviyelerinin bile altinda. Mizrak cuvala sigmiyor. 0.70 pd dd sinde fazla tutamayacak.
     Alıntı Originally Posted by TOPİTOP Yazıyı Oku
    Bu hiç güldürmedi milleti, adam belli marjlarda hareketini yapıp sürüngen moduna geçiyor...

6.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Uzun yillardir bilirim pnsutu. Tahtacisi tam bir aç köpektir. Ancak karlilik ve temettu verimliligi dehset seviyelere ulasti. Daha fazla baskilama elindeki maldan eder. 30 ustune atmadan da istedigini zor alir. 2022 de 50 ustune atacagini dusunuyorum. Kanal araliginu degistirmek zorunda artik. 2017 oncesi seviyelerinin bile altinda. Mizrak cuvala sigmiyor. 0.70 pd dd sinde fazla tutamayacak.

Kesinlikle size katılıyorum ...Sorun adamın malının toplu olmasın kaynaklı yüzer gezer hisselerin satışı ile tepe takla gidiyor..KOÇ gibi benim hisselerim ucuz kaldı dese, almasına bile gerek kalmadan ederine ulaşır...

7. Sakin olun Ekim ayına kadar pınar sütteyim

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by dagnarus Yazıyı Oku
    Sakin olun Ekim ayına kadar pınar sütteyim

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence biraz daha vadeyi uzun tut 2022 nisan gibi
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Sayfa 852/956 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •