Sayfa 765/956 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Pandeminin etkisiyle gıdalar gitti.bu yaya kaldı.bircok haberi hiç etti.çin ihracatı. kefilligin kalkması.bilanco.simdide biste göre bile hareket edemiyor.boyle günlerde bile eksi kapatiyor.amac yada hedef nedir sizce
     Alıntı Originally Posted by didim2010 Yazıyı Oku
    Sayın mf2hd son dönem başta banka hisseleri olmak üzere diğer ''endeks hisselerine'' ilgi var ancak bu hisselerde negatif uyumsuzluklar oluşmaya başladı diğer tarafta ise gitmeyen hisselerde pnsut gibi pozitif uyumsuzluklar oluştu ve hisse düşüyor iken para girişi söz konusu. Hisse dip noktasına yaklaştı yaklaşıyor diye düşünüyorum. Bakalım.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Pandeminin etkisiyle gıdalar gitti.bu yaya kaldı.bircok haberi hiç etti.çin ihracatı. kefilligin kalkması.bilanco.simdide biste göre bile hareket edemiyor.boyle günlerde bile eksi kapatiyor.amac yada hedef nedir sizce

Sayın onur4141 hissede muazzam ''baskı'' algısı oluşturuldu, halbuki benim penceremden düşüşlerde/yükselişlerde tekniğe çok uygun hareket ediyor ve fırsatlar yaratıyor. Örneğin 30 dk grafikte 19,43 de son bir gap vardı az önce orayı da doldurdu hiç af edmiyor namıssız. Büyük resimde bu hissenin en az 35 ederi var ve İnşallah 2-3 ay içinde bu iletiyi etiketleyip ''pnsut 35'i gördü arkadaşlar derim/deriz''. Biraz Sabır!! YTD

3. Mesela 15 dk grafikte OBO vari bir görüntü var çalışırsa tekrar 19'un altına inebilir diğer taraftan kırılımın oluştuğu bölgede OBO'nunFAKE olabileceğini gösteren PU'lar var..NOT 19.70 üstü OBO'yu pert eder!!>19.20 destek< Bakalım hangisi olacak. Dediğim gibi Büyük resime odaklanmak gerek. YTD

Son düzenleme : didim2010; 12-11-2020 saat: 15:27.

4. “Baskı var diye Algı yapılıyor “
    Baskının babası var hemde aylardır..
    Lakin eninde sonunda gerçek değerine en kötü ihtimal tarihi piyasa çarpanlarına
    dd 1.50 götürmek zorundalar.
    Yaklaşık 1 yıl oldu hissedeyim diğer hisselerimde yeterince kâr edersem zaman içinde ne var ne yok hepsini buna gömücem.
    Hissenin tarihçesini biliyorum ve en son bilançosunuda iki kere okudum.
    Biraz temel analiz bilen hissenin önemini kıymetini gayet iyi bilir.
    Aralık sonu temettünün büyük kısmını dağıtacaklar.
    Ayrıca Ben şahsen bir bedelsiz beklentisininde içerisindeyim.
    Y.t.d.

5. Pınar gurubu temettuleri ne zaman?

6.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Pınar gurubu temettuleri ne zaman?
    31 Aralık.
    2-4 0cak 2021 hesapta olur.
    Y.t.d.

Bahçıvan da Çin e ihracat başlamış bizim için iyi Türk markaları piyasada ağırlığını artttırr inşallah..

Çin e başkası bişeyler satmaya başlasa uçardı hisse biz %20 eridik haber sonrası yazık gerçekten...

Kim baskılıyorsa işini iyi yapıyor inşallah bu saatten sonra eline yüzüne bulaştırır da yükselmeye başlar seri şekilde

Sayfa 765/956 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •