Sayfa 658/956 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 7645 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Utanmasa tabana bağlayacak şerrrr ittifakları

2. Ha gayret , aşağı yönlü devre kestirmenize az kaldı. Bir de , endeks düşerek eksiye geçse , işiniz , ne kadar kolaylaşacak değil mi.
    Ama , benim gibi , pişmiş , tecrübeli ky. ler , sizin bu alçakça oyunlarınıza asla pirim vermezler. Her devre kestiğinizde , bir kaç gün sonra , bu hisse daha da güçlü olarak yoluna devam etti , edecektir de. Yakın zamanlardaki , aşağı yönlü devre kestirmelerinize rağmen , hissenin dimdik ayakta kaldığını hep yaşadık. Sizin oyunlarınıza gelecek ky. leri bu hissede , asla bulamazsınız. Boşuna uğraşıyorsunuz. Zamanınıza yazık.

3. İstediğiniz kadar uğraşın..... Asla , başarılı olamayacaksınız... Buradaki , sabırlı , bilinçli , vefakar , mazlum ky. lerin hayellerini , yıkamayacaksınız , hisselerimizi böldüremeyeceksiniz.
    Mazlumun ahı dağları delermiş. Siz , bunu yaşayarak göreceksiniz.
    Bizi , bu fiyatlarla , kandırabileceğinizi sanıyorsanız , çok yanılırsınız.
    KY. lerin , ahları , birleşip , bir sel gibi üzerinize geldiğinde , bu selin içinde boğulup , yok olacağınız günler çok yakındır.

Kusura bakmayın , başınızı ağrıtıyorum , ama , ne yapayım , bize yapılan bu haksızlıklar karşısında , içimi dökmeden , hislerimi paylaşmadan , duramıyorum.
    Son düzenleme : By Akıl; 23-07-2020 saat: 16:50.

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    İstediğiniz kadar uğraşın..... Asla , başarılı olamayacaksınız... Buradaki , sabırlı , bilinçli , vefakar , mazlum ky. lerin hayellerini , yıkamayacaksınız , hisselerimizi böldüremeyeceksiniz.
    Mazlumun ahı dağları delermiş. Siz , bunu yaşayarak göreceksiniz.
    Bizi , bu fiyatlarla , kandırabileceğinizi sanıyorsanız , çok yanılırsınız.
    KY. lerin , ahları , birleşip , bir sel gibi üzerinize geldiğinde , bu selin içinde boğulup , yok olacağınız günler çok yakındır.

Kusura bakmayın , başınızı ağrıtıyorum , ama , ne yapayım , bize yapılan bu haksızlıklar karşısında , içimi dökmeden , hislerimi paylaşmadan , duramıyorum.
    İyi günler, sizi anlıyorum ama siz de biliyorsunuz ki mazlumun ahı dağları delmei çok nadir olur. Bence bu kadar duyguallıkla para kaybetmek daha kolay olur. Umarım yanıla ben olurum bol kazanşçlar dilerim atüm arkadaşlara .Abiyane tabirle buraSı borsa... burada duyguallığa pek yer yok , selamlar. .Asla yatırım tavsiyesi değildir acemiyim zaten.

5. Piyasa pozitif bizim hisse negatif. Spekülatör anladın sen 🐄🐄🐐

6. Geçen mozart iyi geldiydi, akşam bir daha link ativerem

7. Biri şu globale sorsun . Dün 300k malı alıp bu gün zararına kıçını yırtarak vermek nedir diye. Parasımı çok sadistmi.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

8. An itibariyle , forumda 26 kişi toplaşmış,
    Anlaşılan , bu kerkenez spekler , daha da çok ky. yi mallandırmışlar.

32 kişi oldu.
    Son düzenleme : By Akıl; 23-07-2020 saat: 18:32.

Sayfa 658/956 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •