Sayfa 605/955 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. mal gibi tekfeni bırakıp bu salağı aldık ne oldu ters klorasyon oldu. pdd ayağına yaktık kendimizi.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

2. pınar gurubu lafım size...guzel bilançolar açıklamak yetmıyor demek borsada..Bir tanesi ULU un un diğeri Tat gıda nın peşine takılmış yancı gibi gidiyor...Biraz kendinize özguvenınız olsun be.....Pınar dan başka urun mu yok alacak..oylemi tepkı verelim...

3.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    pınar gurubu lafım size...guzel bilançolar açıklamak yetmıyor demek borsada..Bir tanesi ULU un un diğeri Tat gıda nın peşine takılmış yancı gibi gidiyor...Biraz kendinize özguvenınız olsun be.....Pınar dan başka urun mu yok alacak..oylemi tepkı verelim...
    Buraya yazma kimse duymaz. Yaşar gurubuna yazki faydan olsun. Ben yazıyorum.

5 yıl önce bu fiyatlardan almıştım ve 5 yılda aldığım temettü toplam 3 lira
    Yani arkadaşlar ben 5 yıldır çekiyorum bu lanet hisseyi
    Şimdi diyeceksiniz ki sat kurtul
    Bu lanet hisse bana acıdan zevk almayı öğretti
    Insanın sütü bozuk olmasin ne diyeyim

5. TCMB ile Çin Merkez Bankası arasında 2019 yılında yenilenen swap anlaşması çerçevesinde Çin Yuanı fonlamasının ilk kullandırımları 18 Haziran 2020 tarihinde yapıldı - TCMB
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by mehmet16 Yazıyı Oku
    5 yıl önce bu fiyatlardan almıştım ve 5 yılda aldığım temettü toplam 3 lira
    Yani arkadaşlar ben 5 yıldır çekiyorum bu lanet hisseyi
    Şimdi diyeceksiniz ki sat kurtul
    Bu lanet hisse bana acıdan zevk almayı öğretti
    Insanın sütü bozuk olmasin ne diyeyim
    son 5 yılda en kötü kazanan 2 misli yapmıştır. seninki gerçekten kutup ayısı misali olmuş. ben daha 1 ay önce geldim,az daha sabredersen 30 ları görürsün diyorum.

7. Göltaş,isctr,ilk aklıma gelenler.Özellikle Göltaş.Ben petunda uzun süre bekledim ve mukafatimi aldım.Sonra pnsut ucuz kaldı diye buna geçtim ve beklemedeyim.Hayırlısı diyelim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Citi son bir aylık takasta 1 milyon lot alımda bunu göz önüne alın ak yatırım yatırım finans bariz,bir şekilde topluyor tahta aylık takasta 500 bin lot artı alımda bekliyecegiz ama en kısada 21 hareketi yakındır

Sayfa 605/955 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •