Sayfa 613/956 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. İş yatırım tahtayı mahvediyor.devamli satıyor.satmadigi zaman al-satla tahtanın dengesini bozuyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. [email protected] yazın arkadaşlar sıkıştırın
    Ben şöyle sorular sordum.

Merhabalar.Kolay gelsin.

1-Tüm gıda firmalari defter değerinin 3-4-5 katı yükseğiden fiyatlanıyorken Pınar sütun bugünkü değerine ne düşünüyorsunuz.

2-Sizce holdingin kefilliğinin kalkması, bilanço,ve çin ihracatı haberlerine tepkisiz kalması neden kaynaklanıyor.

3-tahtada iş yatirimin tahta yükselmesi için yapmadığını bırakmamasına daha fazla müsade edecekmisiniz.?

4-borsa İstanbul'da batık şirketlerin yatirimcisina para kazandırdığı ortamda şirketinizin bunca olumlu haberlerin hiç olmasına ,hisse geri alım,medyayla sözlü iletişim gibi enstrümanları kullanmayacak misiniz?

5-ticaret bakanlığı özellikle Çin ihracatı ile ilgili sizden daha çok sizin şirketinizin reklamını yapiyor.bilginiz olsun.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Borsa İstanbul'da 2020 yılı 6 aylık finansal sonuçlarını son gönderme tarihleri belirlendi
    Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin 2020 yılının ilk 6 aylık finansal sonuçlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na(KAP) son gönderme tarihleri belirlendi.

Şirketlerin konsolide olmayan finansal sonuçlarını göndermeleri için son tarih daha önce belirlendiği gibi 10 Ağustos Pazartesi, konsolide finansal sonuçları için 19 Ağustos Çarşamba olarak açıklandı.

P.süt. Bilanço tarihi....10.8.2020

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118

5. Kar eden şirketin ilerlememesi çok kötü. Küçük yatırımcı sının para kazanmasını istemeyen bir spekülatörü var tam bir beyin özürlü bir speksin. Biz olmasak sen ne yapıcaksın. Kendi kendine mi alıp satıcaksın.

6. Beyinsiz bir spekülatörü var.

7. Öyle. Yazınca sevinir onlar.Sen ben o satsın hepsini ben yiyeyim derdindeler.PD/DD COK dusukmus.ne işe yarıyor.

8. 3 yılda 5 yılda geçse ben satmıyacam üretim yapan ve satan bir şerket batmaz. Ben nakit parayla aldım peki spekülatör hem nakit hem kredili almıştır kendine (g. t) güveniyorsa saklasın Geri zekalı spekülatör.

Sayfa 613/956 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •