Sayfa 804/955 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Yatırımcı ilişkilerine 5 yıldır ne kazandırdınız ki dedim utanmazlar bunu yazmış

Değerli Yatırımcımız,

Daha önceki e-postarımızda da belirttiğimiz üzere Şirketimizin paylarının fiyatı tamamen piyasa koşullarında oluşmakta olup Şirket paylarının değeri, fiyatı veya yatırımcıların yatırım kararları üzerinde etkili olabilecek her türlü bilgi, olay ve gelişmelerin ortaya çıkması halinde, Şirketimiz tarafından Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde kamuya gerekli açıklamalar yapılmaktadır. Mevcut durumda kamuya açıklama yapmamızı gerektiren herhangi bir bilgi, olay veya gelişme yoktur.

E-postanızda belirttiğiniz beş yıl önce Şirketimizin piyasa değerinin 31/12/2015 tarihi kapanış fiyatı ile hesaplandığında 587,1 milyon TL düzeyinde iken aynı şekilde 31/12/2020 kapanış fiyatı baz alınarak hesaplandığında 1,037 milyar TL düzeyinde olduğu görülmektedir. Ayrıca, payları Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da işlem gören Şirketimiz aynı zamanda BİST-Temettü Endeksinde de yer almakta olup ilgili düzenlemeler ve finansal imkânlar elverdiği sürece, ekonomik ortam, piyasa beklentileri, Şirketimizin uzun vadeli stratejileri ile uzun vadeli yatırım ve finansman politikaları, Şirketimizin finansal pozisyonu ile karlılık ve nakit durumu da dikkate alınarak, Şirketimiz tarafından düzenli olarak kar dağıtımı gerçekleştirilmektedir. İlgili Kâr Dağıtım Politikasına Pınar Süt Yatırımcı ilişkileri internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunarız.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bende sizin 5 yıldaki 100 de 100 unuzu yaprak sut 5 ayda kazandırdı diye geri yazdım.
     Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerine 5 yıldır ne kazandırdınız ki dedim utanmazlar bunu yazmış

Değerli Yatırımcımız,

Daha önceki e-postarımızda da belirttiğimiz üzere Şirketimizin paylarının fiyatı tamamen piyasa koşullarında oluşmakta olup Şirket paylarının değeri, fiyatı veya yatırımcıların yatırım kararları üzerinde etkili olabilecek her türlü bilgi, olay ve gelişmelerin ortaya çıkması halinde, Şirketimiz tarafından Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde kamuya gerekli açıklamalar yapılmaktadır. Mevcut durumda kamuya açıklama yapmamızı gerektiren herhangi bir bilgi, olay veya gelişme yoktur.

E-postanızda belirttiğiniz beş yıl önce Şirketimizin piyasa değerinin 31/12/2015 tarihi kapanış fiyatı ile hesaplandığında 587,1 milyon TL düzeyinde iken aynı şekilde 31/12/2020 kapanış fiyatı baz alınarak hesaplandığında 1,037 milyar TL düzeyinde olduğu görülmektedir. Ayrıca, payları Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da işlem gören Şirketimiz aynı zamanda BİST-Temettü Endeksinde de yer almakta olup ilgili düzenlemeler ve finansal imkânlar elverdiği sürece, ekonomik ortam, piyasa beklentileri, Şirketimizin uzun vadeli stratejileri ile uzun vadeli yatırım ve finansman politikaları, Şirketimizin finansal pozisyonu ile karlılık ve nakit durumu da dikkate alınarak, Şirketimiz tarafından düzenli olarak kar dağıtımı gerçekleştirilmektedir. İlgili Kâr Dağıtım Politikasına Pınar Süt Yatırımcı ilişkileri internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunarız.

Şerefsiz citi 750 bin lot kalmış sat da bi sttrol git p.ç..

4. maşallah maşallah
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Pınar Süt yatırımcıları Mrb.
    Bence tek sorun DÜŞÜK KARLILIK. Pınar gurubu dışındaki borsa şirketleri pazarlama şirketlerini kapattı. Pınar grubu hala YAŞAR PAZARLAMA üzerinden satış yapıyor. %1,5 net kar marjı gıda sektörü için çok düşük. Yatırım tavsiyesi değildir. Benim düşüncelerimi içerir.

6. Nisan ayından itibaren devam eden yükseliş trendinin kanal üst sınırı 26 seviyelerinde, kanal içerisindeki hareketine devam ediyor. Yukarı yönlü hareketin hız kazanması için 26 yı aşması lâzım. Düşen endekse rağmen 2 gündür şimdilik güçlü durumunu koruyor. YTD

7. 26,38 seviyesi önemli, bunun üstünde kalması halinde ilk önemli direnç seviyesi 32,78 civarı. YTD.

8. Cuma günü ekleme 2 adet alış yapacaktım yanlışlıkla 24 adet aldım üzülüyordum. Bugün ise bir sıfır daha elim yanlış basaydı diye üzülüyorum. Hayat işte ..............

Sayfa 804/955 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •