Sayfa 777/956 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

Ben de bu soruyu soracaktım. Onur bey benden önce sormuş. Çok yaşayın siz. Bugün de ak yatırım aliciydi ayrica
     Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Geçen hafta ak yatırım in sattığı 500 bin lotun nereden çıktığını görebilen var mı? Yabancimiydi?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    ben de bu soruyu soracaktım. Onur bey benden önce sormuş. çok yaşayın siz. Bugün de ak yatırım aliciydi ayrica

redmi note 8 pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    cityden çıktı
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Çok güzel... Çok bişey kalmadı yabancıda.. Satın bakalım..
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    cityden çıktı

4. Petun gidecek ilk bence
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Teşekkürler. Satsinlar bakalım. Bizbize yeteriz moduna girdik bizde karşılanması ve düşmemesi güzel. Dar alanda sıkıştık kaldık kısa sureli
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    cityden çıktı

6. Hissede yabancı alımları sanırım ilk defa 3.9 gibi çok düşük bir orana düştü !
    Benim gözlemim aynen petunda böyle olmuştu,yatırım fonları yabancılar emeklilik fonları dibine kadar satmıştı sonra petun 32 TL dogru sert bir çıkış yapmıştI, Şimdi benzer hareketleri pınar SÜT‘de görüyorum.
    Sanırım Pozitif yönde benzer bir hazırlık var lakin bu sefer Katalizör olarak pınar sütün liderlik yapacağı sert bir çıkış olacak diye düşünüyorum.
    Düzenli olarak hem yatırım yapıp hem temettü verip hem de öz kaynaklarını artıran nadir gıda firmalarındandır pınar süt,satışlarını cirosunuda düzenli olarak gerçekten çok ciddi artırıyor, Bu hissenin tek handikapı istenen kar marjlarına ulaşamaması lakin günden güne bu durumda iyileşmeye başladı. konjonktür gıda’da hijyeni, güvenilirlik ve marka olan firmaları çok öne çıkardı,
    Bim gibi devasa bir markete girmesinide ayrıca çok önemsiyorum, keza Çin’e girmeside bambaşka mükemmel bir adım olmuştur ve bu saydıklarımın hiçbir tanesi henüz hissenin fiyatınada yansımamıştır.
    İnşallah yanılmam..
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Gene Suudi ler hayvanı ürünlere ambargo kondu haberleri dolaşıyor. Neler oluyor böyle sürekli değişken kararlar. Anlamak mümkün degil

Aynı haber yine yapılıyor değişik bir şey yok uygulama 15 Kasım itibariyle başladı..
    Karar askıya alınır demiştim ama iki yüzlü krallık işte...

Sayfa 777/956 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •