Sayfa 694/956 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 7645 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

İyi yakalamışsınız bakalım yayılacak mı bu Çine ihracat diğer firmalara da..
     Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İkinci ceyrekte pek kar yapamadı ve hisse geriledi.
    Pinsu da spek sağlam defter değerinin çok üstünde iyi yol alıyor

3. Pnsut elinde az miktarda pinsu hissesi var. Pinsu nun ortaklığa pek önemli bir katkısı olacak gibi değil. Böyle iyi fiyatlanmışken eldeki pinsu hisseleri satması ve olabilecek bedelliler girmemesi daha iyi olur. Ama pinsu hşseeleri 6.00 şarda havimli dolaşırken dahi satmadılar, demek ki adamlar hesapları daha farklı!

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    İkinci ceyrekte pek kar yapamadı ve hisse geriledi.
    Pinsu da spek sağlam defter değerinin çok üstünde iyi yol alıyor
    Bence aynı kişi pnsut petun pinsu hatta uluun olabilir. Artık goturmezse kime satacak ya bıktırdı herkesi kimse bulaşmaz. Ytd

5. Turşusunu kuracak güya.. İşlem bitti nerdeyse
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Borsada başka sütcü varmı ben yaprak biliyorum sadece o da 3.30 pddd 25 fk larda işlem oluyor satışlarının tamamına yakını sütden ama çok az da olsa hayvan satışı da var ..
    Son yükselişi nedeni kar marjını 4 lerden 30 lara çıkarması olmuş bu sene..

Yani pnsut olarak sadece gurup içi satışlara yönelerek az da olsa arttırdığı kar marjı biraz daha arttırmayı başarırsa marka değerimizle birlikte pddd 2 ler hiç de zor değil ...
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

7.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Borsada başka sütcü varmı ben yaprak biliyorum sadece o da 3.30 pddd 25 fk larda işlem oluyor satışlarının tamamına yakını sütden ama çok az da olsa hayvan satışı da var ..
    Son yükselişi nedeni kar marjını 4 lerden 30 lara çıkarması olmuş bu sene..

Yani pnsut olarak sadece gurup içi satışlara yönelerek az da olsa arttırdığı kar marjı biraz daha arttırmayı başarırsa marka değerimizle birlikte pddd 2 ler hiç de zor değil ...
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Grup içi satış ne demek onu anlamadım süt mü satıyor süt alacak şirket yok ki grup içinde.

Artık gitsin ya nasıl giderse gitsin Kent aldı gitti işte keşke onu alsaydım diyor insan. Kent o fiyatlar etmez tabi ama gitti mi gitti kaç katina pnsut kentten altta bir şirket değil Ytd

Halka açık olmayan Yaşar gurubunun ticarete aracılık ve pazarlama yapan şirketleri var, ybt ile diğerinin ismini şimdi unuttum onlar aracılığıyla satış yapıyor ve pnsut onlara ortak aynı zamanda ayrıca yazdım ya onlardan 7.4 milyon ayrıca kar etmiş ilk 6 ayda..
    Bir sene içinde satışların neredeyse tamamı bu kanallara dönmüş ama net kar marjı da artmış yani sıkıntılı durmuyor..
     Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Grup içi satış ne demek onu anlamadım süt mü satıyor süt alacak şirket yok ki grup içinde.

Artık gitsin ya nasıl giderse gitsin Kent aldı gitti işte keşke onu alsaydım diyor insan. Kent o fiyatlar etmez tabi ama gitti mi gitti kaç katina pnsut kentten altta bir şirket değil Ytd

Sayfa 694/956 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •