Sayfa 626/955 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Bu düşüşün hiç bir bahanesi yok Eğer bankalara verilen cezadan dolayı düşüyorsa daha çok ceza versinler sonuçta halkın yanında olmayan bankadan hayır gelmez zaten çoğu bilgisayar programlarla yönetilen robotlar bir robot tarafından bir ülkenin geleceği ile oynanmaz. Bizim puşt spekülatörü de es geçmemek lazım kağıdına sahip çık.

2. Borsa yatırım yeri değil! birçok yeni giren tasarruf sahibine fatura çıkıyor...Ne doymaz bir sistem var...Birde Bu akşam Ayasofya kararı çıkacak deniyor..Onun bir olumsuz algısı olabilkirmi? Zira Biz kendimizi nekadar haklı bulsakta ABD ve Rusya olumsuz tavır takınıyor...

3. https://twitter.com/osmanonur41/stat...524216321?s=19

Yok böyle bir baskı

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bir haftadır iyi topladılar yabancı takası %15 üzerine çıktı ama halen toplanmak isteniyor adamlar kararlı hissede kimseyi bırakmayacaklar gibi eziyorlar kağıdı sonra biraz nefes aldırıp tekrar boğuyorlar iki aydır oynanan tiyatronun özeti böyle.
    Halâ bu dd 0,84 ile işlem görmesi hissede olanlara eziyet yeni yatırımcılara ise fırsat sunuyor.
    PNSUT üstündeki 250 milyon dolarlık kefillik yükünü çoktan atmış,sektöründe ihracat lideri olan yatırımlarını bitirmiş ,
    Çin ile ilgilide düşebilecek bir ihracat haberide şirket için çok extrem pozitif bir katkı sunacaktır.
    Hülasa; Bu hisse öyle değerliki hissede kimseyi ama hiç kimseyi istemiyorlar olan bitenin özeti budur.
    Ayrıca 2.çeyrek bilanço bir ay sonra bir süpriz olmazsa çok çok iyi gelecektir,sonrasında Ekimdede temettüsü nasip olur inşallah.
    Ben 7,60 ve 22,90 Gördüğünde hissemi vermedim tek sıkıntım ise 7,60 gördüğünde küçük bir mülküm vardı onu satamadım şayet satsaydım ne var ne yok 10 altı gömerdim nasip kısmet artık onada yapacak bir şey yok.
    Y.t.d.

5. Ayasofya’nın Cami olarak Açılmasının önündeki engel mahkeme kararı kalktı
    Aziz Türk milletine ve alemi İslam’a ümmeti Muhammet’e hayırlı olsun.
    👏👏👏👏👏👏🙏

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
    Borsanın düşüşünün nedeninin Ayasofya konusu oldugu belli oldu bana göre.
    Bakalım bundan sora kaldıgımız yerden diyeceklermi../ytd..

7. Sanki masa sandalye şirketi

8. Onlar dahi endeks toparladiginda tepki veriyor.bunda ısrarla 18 altı kapatma çabası var.
     Alıntı Originally Posted by CEMIX Yazıyı Oku
    Sanki masa sandalye şirketi
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 626/955 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •