Sayfa 816/956 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Genel kurulda birşey çıkmadı sanırım.bir yatırımcı harici kimsede katılmamış.onun sordugunada saçma bir cevap verilmiş.kagitlada aptal gibi oynuyorlar.bank of alıyor öbür gün kusuyor.yapi kredi alıyor öbür gün kusuyor.is yatırım düşmesi için herşeyi yapıyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ramazanda tam kapanma konuşuluyor.ben Türkiye geneli.olacagini düşünmüyorum ne kadar olması gerektiğini savunsamda.ruskli ve çok yüksek risklilerde olabilir.o illerde zaten pınar grubunun satış yaptığı iller.olursa ciddi yükseliş olur gidalarda.rtalb in günlerdir tavan gitmesi olacağına işaret.hayirlisi olsun.

3. Pandeminin gıda hisselerine özellikle de pnsut e yaramadığını gördük.sonucta gıda ürünlerini millet kapansada kapanmasada aynı tüketiyor.kapanma var diye iki labne almıyor.ilk yükselişler gıda tedarik zincirinin kırılacağı ve fiyatların aşırı artacagiyla ilgiliydi.bence cafeler restoranlar açılsa orada tüketim daha fazla olacak.
     Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Ramazanda tam kapanma konuşuluyor.ben Türkiye geneli.olacagini düşünmüyorum ne kadar olması gerektiğini savunsamda.ruskli ve çok yüksek risklilerde olabilir.o illerde zaten pınar grubunun satış yaptığı iller.olursa ciddi yükseliş olur gidalarda.rtalb in günlerdir tavan gitmesi olacağına işaret.hayirlisi olsun.

4. Temettüsü Pınar Sütün düşük kaldı benim görüşüme göre. İnşallah önümüzdeki seneler temettüsü daha yüksek olur.

Hiçbir şey bilmiyorum yatırım tavsiyesi değildir.

A q duklarım citi si satsın mittrsin gitsin gir çık follooş etti tabiki patrondur yabancı yapmaz.. Robot desen değil hacim yok. ..
    Grupları da tti attı ceza aldırdı kimse alsın istemiyor yaşar gurubu kaşar gurubu... Çin olayı olmasa ve ilk çeyrekler iyi gelmese satardım..

Bizim payımızı bölüyorlar kendi şirketlerine.. zaten itiraf da ediyorlar ortaklıklar yazıyor raporlarda işine gelirse al diyorlar...

Bu fiyata pınar süt mü olur yaprak sütün yaprağı kadar etmiyoruz

Şirket legal dedi bakın hepsi açık halka paylaşmışız dedi..
    500 milyon borç vermişiz kendi ştilerimize..şu faiz ortamında..
    Yoksa bu fiyata alamassına getirdi yatırımcı ilişkileri açıkca..

Şikayet etsen tüzük ortada der..

Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Sertol peki buna neden itiraz etmiyoruz edebileceğimiz kurum kuruluş yok mu? Açıkladığı bilançoda yaklaşık 2 milyar TL ye 40 milyon kar açıklıyor nasıl olurda bu kadar az gösteriliyor???

7. 2 milyar satış 40 milyon kar nasıl olur
    bir örnek
    iki şirketim var biri halka açıklığı yüzde 40 a şirketi
    diğeri yüzde 99 u bende b şirketi
    a şirketi malı b şirketine satar 2 milyara 40 milyon kar eder
    b şirketi 2 milyar malı satar 200 milyon kar eder
    sonra a şirketi bankadan 300 milyon kredi çeker
    b şirketi bankaya gider
    aleyküm selam der
    kısaca a şirketindeki bütün ortakları selamlar 1 örnek sadece yöntem çok

Sayfa 816/956 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri