Sayfa 472/956 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. 2 ay sonra 25 lira olunca almak için yalvaranlar olacak belki 30 lardan bir kaç tane satarım gizli saklı kalmış potansiyeli yüksek ender senetlerden yurtdışına ihracat suan osuruk bile sayılmaz çine olan ihracat büyümeyi kırbaçlayacaktır 3-5 topla al unut 6 ay yat üstüne bak bakalım noluyor günlük aldım sattım kar ettim sanırsın sonra pişman olursun

2. zaten tahtada 1 bin lot alınca götü başı ayrı oynuyor speğin robootun ayarı kaçıyor aşağı basıyor psikolojik baskı kurup korkutup elindekiini sattırmaya zorluyor bence iyide yapıyor günlükçü müsün değil misin teste tabi tutuyor bir nevi bundan önce adana c deydim 1.5 ay bekletti sadece pınarda da bunu göryorum 30da aşağı satılık mal yok vade 3-4 ay yıl sonu bilançosuna bile kalmaz belki

3.  Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    City çıldırmış gibi sattı diyorlar hemde açığa satmış e tabi ne olacak tahtanın ağası da paşası da benim diyor
    gün olur kalın biri gelir o paşayı prenses yapar tasalanma sen

4.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    SPEK BURALI OLABİLİR Mİ?

İlk başta hedef Türklerdi... Şimdi müşterilerin yüzde 90'nı Alman
    Türkiye' de gıda sektörünün önde gelen kuruluşlarından Pınar, 11 ülkede binlerce akaryakıt istasyonu bulunan Esso' yla yaptığı işbirliğiyle Almanya' daki pazar payını artırmayı istiyor. Pınar'ın, bir kısmı Türkiye' de bir kısmı da Avrupa' da üretilen sucuk, süt, ayran, meyve suyu gibi ürünleri Esso' nun akaryakıt istasyonları içinde bulunan market raflarında satılıyor.
    Bu güzel bir haber.

Kim ister açıkçılar terse gelsin bugün , isteyenler el kaldırsın. )))

5. süt veren ineğim benim yavaş yavaş sakin sakin otla memelerdeki sütü taşırmadan hadi canım

6. Tahta yapıcı sana şunu diyim kızma ama;
    sertifikalı i... diplomasını nerden aldın.

Acaba trade yapabilen üstadlar varmı kağıt nerdeyse 80 kuruş gün ici fark yapmış ve bu hareketi son zamanlarda çok yaptı

8. İyice b.ka sardı gidemiyor satış baskısı iyice arttı

Sayfa 472/956 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •