Sayfa 695/955 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Halka açık olmayan Yaşar gurubunun ticarete aracılık ve pazarlama yapan şirketleri var, ybt ile diğerinin ismini şimdi unuttum onlar aracılığıyla satış yapıyor ve pnsut onlara ortak aynı zamanda ayrıca yazdım ya onlardan 7.4 milyon ayrıca kar etmiş ilk 6 ayda..
    Bir sene içinde satışların neredeyse tamamı bu kanallara dönmüş ama net kar marjı da artmış yani sıkıntılı durmuyor..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet dağıtım ve pazarlamanın çoğunu kendi içerisindeki şirketlerden yapıyor besicilik filan da var yem üretimi ama sonuçta ürünleri dışarı satıyor. Pandeminin bir artısı olmamış gibi çoğu gıda şirketi boyle, yine de geçen sene ikinci çeyreğe göre artmış satışlar ilk çeyrek kadar olmasa da bence de bilanço kötü değil yıl sonu net kar geçen senenin iki katına çıkabilir hatta daha fazla da gelebilir. Şirket zaten ucuz, şu an bizim toptanda da satılıyor yeni açılan online satışlara da giriyor böyle Bence iyi durumda ne şirketler gitti zarar eden zaten dolar bazlı da aşırı ucuz. Uluun bilançosunu mu bekliyor nedir. Uluunla bir ilgisi var bence bu grubun yani birebir aynı hareketleri yaptığı zamanlar oldu. Git artık ya bir gün de şaşırt be. Yatirim tavsiyesi değildir.

2. Endexin sert düşüşünde iyi durdu,günlercede 18 üzerinde iyi topladılar bekletiyor tahta sahibi 0,80 dd gıda olmaz “Pnsut” gibi bir firma asla ama asla olmaz.
    Ekim 14 de temettü veriyor,Tuncay Turşucu şirketi kısa öz gayet güzel anlatmış.
    Yerli Yabancı hepsi aynı kişiler bana göre tahterevalli gibi birbirlerine vererek hisseyi aşağı yukarı dar bir bantta toplamak istiyorlar,bu hisse yatırımcı olmayan al sat yapanları kısa vade pozisyon alanları canından bezdirir,9 ay oldu zannedersem hedefime kadar gerekirse bekleyeceğim.
    Y.t.d.

3. Kansızlık ta tavan yaptilar.

4. Neyi beklediğini anlamıyorum yani maden kiracaksan 17.80 altına neden bekliyorsun kır sert bir şekilde topla kademeler boş zaten. Sonra sur biraz yukarı orada da topla sonra götür bu nedir ya 5 yıldır düşen hisse zaten neyi bekliyor? Yani adamlar bütün hisseleri mintoplamak istiyor? 17.55 kapattı bence çok kötü bir kapanış topluyor derken veriyor olmasınlar? O kadar hisse alıp sattım ilk defa bu hisse nefret ettirdi borsadan. Ytd.

5. Kansızlık denir bu yaptıklarına , ama yarın iyi bir tepki vermesini bekliyorum.
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Bugünde aldım 18.30 ancak çektim maliyeti
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

7. Acaba şirket birleşmesi mı olacak? İsmi de tam uyuyor 5 harfli tam marka adı. Bence yakışır hem de daha iyi olur şirket açısından. Ytd.

8. Hissemiz , günden güne eriyor.
    Moreller iyice bozuldu.
    17,55 TL. den kapattık.
    Yapacak , bir şey yok.
    Daha yiyeceğimiz dayak varsa , paşa paşa yiyeceğiz. Kurtuluş yok.

Sayfa 695/955 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •