Sayfa 471/956 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Güzel hareketler yaptı. Ama aynı grup içindrkş borsadaki iki şirketin temel verilerine karşılaştırıldığında PETUN hissesinin daha yukarı fiyatta olması gerekir. Yurdum borsasında fiyatlamaları anlamak zor. Et kokusundan süt kokusunu seven daha çok sanırım
    Haklısınız 1 ay önce , Pınarsüt, 9 TL. , Petun, 8 TL. idi. Ben de Petun un karlılığı çok daha güzel diye Petun u tercih ettim. Fakat , bu yaptığım akılcı tercihten zararlı çıktım. Çünkü, şu an , Pınarsüt, 13,5 TL. oysa Petun, 9,05 .TL. Yani son 1 ay içinde , Süt %50 , Petun ise , sadece %12 pirim yaptı.
    Fakat, önümüzdeki süreçte , ikisinin fiyatının eşitleneceği düşüncesindeyim. Dolayısıyla , önümüzdeki günlerde , Petun dan , yukarı yönlü , ani ataklar bekliyorum.... Hayırlısı bakalım.

Benim , Tiwitır daki Derin borsa rumuzlu arkadaşın gibi 30.000 takipçim olsa , Petun hissesini ,mevcut verileriyle anlattığımda , hisse uçardı.. Adam , geleceği pazarlayarak , hisseleri uçuruyor. Petun da ise , şu anda da , gelecekte de potansiyel çok büyük. Buna rağmen , kimse almıyor... Alsalar yükselirdi.
    Son düzenleme : By Akıl; 06-12-2019 saat: 16:41.

2. Daha önce 20 Keri görmüş yine görür diye aldım. Grafikte hiç gormedigi fiyatların 7 8 katına cikanlar hala cikiyor. Bu işe düşüyor sözde ucuz kalmış diye aldik

3. City çıldırmış gibi sattı diyorlar hemde açığa satmış e tabi ne olacak tahtanın ağası da paşası da benim diyor

Hiç üşenmeden dünden beri tam 471 sayfa okudum, ilk neyi fark ettim biliyormusunuz?
    Bu hissenin speğini
    Kim mi bunlar?
    Çok organizeler

Konu başlığında çok düzgün adamlarda var
    Mesela KİTAPÇI34
    Spekler resmen karalamış bu arkadaşı, hisseyi sürekli kötüleyen speklerin amacı ne olabilir sizce?

Pınarsütte tahtanın sahibi CİTİ
    Şuan hissedw davetsiz misafirler görüyor ve onları kovalamak için elinden geleni yapıyor
    Bakalım ilerleyen günler neler gösterecek
    Hisse 6,5 TL den 15 TL ye 4 ay içinde gelince speklerin sesi kesilmiş

Ben de bu hissenin minik bir KY si olarak gelişmeleri takip etmeye devam edeceğim.

8. SPEK BURALI OLABİLİR Mİ?

İlk başta hedef Türklerdi... Şimdi müşterilerin yüzde 90'nı Alman
    Türkiye' de gıda sektörünün önde gelen kuruluşlarından Pınar, 11 ülkede binlerce akaryakıt istasyonu bulunan Esso' yla yaptığı işbirliğiyle Almanya' daki pazar payını artırmayı istiyor. Pınar'ın, bir kısmı Türkiye' de bir kısmı da Avrupa' da üretilen sucuk, süt, ayran, meyve suyu gibi ürünleri Esso' nun akaryakıt istasyonları içinde bulunan market raflarında satılıyor.

Sayfa 471/956 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •