Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 11 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Ücretsiz Bedava Kitap

1. Ücretsiz Bedava Kitap

Merhaba,

Uzun süredir kullandığım, kitap hastası biri olarak, bir kaynaktan bahsedeceğim, ücretsiz kitap, sesli kitap gibi bir çok kategoride isteğe özel eklenen kitaplar seklinde bir kaynak. Tamamen ücretsiz reklamsız bedava.

Hoşunuza gideceğini düşünuyorum

Kitap Oku

Saygılarımla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Eline alıp da kapağını,kağıdını hissetmediğin, yeniyse, kokusunu içine çekmediğin kitap değerinden, çekiciliğinden kaybediyor benim için.

Kitap sadece içeriği demek değil.

O bir şahsiyet.

Duruşuyla.,

Kitaplığınızda yerini alışıyla...

Alışamadım internet kitaplığına...

Olmuyor.

Not: Bir kitapsever, kullandığı diline de özen göstermeli...

"Bedava" zaten "ücretsiz" demek değil mi?

Bora bey, konu açılalı bir yıldan fazla olmuş!

Esas mevzuya dönersek, bırakın kitabı internetten okuduğum gazeteden bile, keyif alamıyorum!

Bilgisayar neslinden olmadığımız için, belki de?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Konu kitap olunca, bedava da olsa bu milletin ilgisini çekmiyor...

Bu başlık burada hissenet durdukça kalsa bile bırakın okumayı açıp ne diyor diye bakan olmaz.

İnternette gazeteye başlatan beni gazete okumaya tövbeleten rahmetli İlhan Selçuk ve onun idaresindeki Cumhuriyet Gazetesi olmuştu.

Kaç sene oldu varın siz hesaplayın o tarihten beri evimize gazete girmez.

Mangal yakmak için son derece uygun bu malzemeyi ihtiyaç durumunda okudukları gazeteleri çöp tenekesinin yanına bırakan komşulardan temin ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Eline alıp da kapağını,kağıdını hissetmediğin, yeniyse, kokusunu içine çekmediğin kitap değerinden, çekiciliğinden kaybediyor benim için.

Kitap sadece içeriği demek değil.

O bir şahsiyet.

Duruşuyla.,

Kitaplığınızda yerini alışıyla...

Alışamadım internet kitaplığına...

Olmuyor.

Not: Bir kitapsever, kullandığı diline de özen göstermeli...

"Bedava" zaten "ücretsiz" demek değil mi?
    beyefendi kitap koklanıp akciğerlere çekilmez ... kimyasal ürünü neden soluma ihtiyacı hissediyorsunuz ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    beyefendi kitap koklanıp akciğerlere çekilmez ... kimyasal ürünü neden soluma ihtiyacı hissediyorsunuz ?

Kimyasal ürün?

Bağımlısıyız, iflah olmaz cinsinden

7. Son on yıldır kitap okumak için Kindle isimli cihazı kullanıyorum, oldukça memnunum. Dijital mürekkep dedikleri bir nanesi var, bu nedenle gözü yormuyor. Aynı anda yüzlerce kitap elimin altında. Alıntılamak istediğim cümlelerin altını çizdiğinizde cihaz o bölümü sayfa numarasıyla bir txt dosyasına kaydediyor, daha sonra bu dosyayı bilgisayara aktarıyorsunuz. Font büyütme özelliği nedeniyle bir cihazda babama aldım, o da keyifle kullanıyor. Bu durum teknolojiye uyum sağlamak falan değil tabi, yalnızca teknolojiyi hayatı kolaylaştırmak için kullanmak.

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Son on yıldır kitap okumak için Kindle isimli cihazı kullanıyorum, oldukça memnunum. Dijital mürekkep dedikleri bir nanesi var, bu nedenle gözü yormuyor. Aynı anda yüzlerce kitap elimin altında. Alıntılamak istediğim cümlelerin altını çizdiğinizde cihaz o bölümü sayfa numarasıyla bir txt dosyasına kaydediyor, daha sonra bu dosyayı bilgisayara aktarıyorsunuz. Font büyütme özelliği nedeniyle bir cihazda babama aldım, o da keyifle kullanıyor. Bu durum teknolojiye uyum sağlamak falan değil tabi, yalnızca teknolojiyi hayatı kolaylaştırmak için kullanmak.

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Okumanın her türlüsü yararlı ve güzel.

İşin içine teknoloji girince çevrenize daha da yararlı olabiliyorsunuz...

Bir metni alıp kopyalayıp paylaşmak vs için.

Mesele alışkanlıklar.

Zaman hemen her şeyi değiştiriyor.

Bazılarına direnebiliyoruz.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •