Sayfa 129/471 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Fiyatı yükseltmek istemiyor.set koyuyor. Ama mal vermek de istemiyor.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    mal vermek mi istemiyorsen almak istedinde vermedimi 10 ar 10 ar veriyor ya daha ne istiyorsun bırak bu işleri hem niye vermek istemesin gömü mü buldu arazisinde hayırdır ne biliyon ki sallıyon

2.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    mal vermek mi istemiyorsen almak istedinde vermedimi 10 ar 10 ar veriyor ya daha ne istiyorsun bırak bu işleri hem niye vermek istemesin gömü mü buldu arazisinde hayırdır ne biliyon ki sallıyon
    Burası sallama yeri. Kime değerse....sen akillanmican.

3. Hikayesi var mı

Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Hikayesi var mı
    ne hikayesi kardeşim almak için mal mı yok ,yok efendim mal vermek istemiyormuş 54 den al bak nasıl veriyor güya algı yaratıp hisseyi değerli göstermek istiyor varsa bi hikayesi buyursun anlatsın bi daha söylüyorum bu hissedeysen sabırlı olacaksın öyle 1 lot 10 lot yeşil yakmayla olmaz bu işler oyun istiyorsanız kumda oynayın bu iş sabır işi patron götürmek istediği zaman zaten gider

5.  Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Fiyatı yükseltmek istemiyor.set koyuyor. Ama mal vermek de istemiyor.

aslında bu tür hareketler genelde sat baskısı oluşturmak için yapılır.insanlarda satıp alttan alayım algısı oluşturmayı amaçlar.

6. 10 seansta 1 lot işlem 😥😥😥

7. denemek için 50 lot alış girdim 62 ye.57 ye kadar yaktım.son dakikada sildim.yani 200 lot alış girilse belkide tavan görülecek.ama istekli alıcı yok.öyle oluncada işte böyle 1 lot işlemlerle kapatıyor......

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    denemek için 50 lot alış girdim 62 ye.57 ye kadar yaktım.son dakikada sildim.yani 200 lot alış girilse belkide tavan görülecek.ama istekli alıcı yok.öyle oluncada işte böyle 1 lot işlemlerle kapatıyor......
    gir ozaman 200 lotla tavan yaptır bu ne ya denedim sildim yok yeşil yaktım bırakın tahtayı kendi haline kardeşim zamanı gelince gider götürmeye gücünüz yetmiyorsa izleyin yada gidin kumda oynayın anca laga luga...

Sayfa 129/471 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •