Sayfa 14/471 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 105 - 112 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. Bütün Ky ler birlikte hareket ederse kağıt daha çabuk hareket edecektir. Ama biz Ky ler 50 den almayız sonra 90 dan alırız...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. böyle kagitlar ky nin hiç bulaşmaması gereken kagıtlar ama girdik bir kere çıkamiyoruz.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Bütün Ky ler birlikte hareket ederse kağıt daha çabuk hareket edecektir. Ama biz Ky ler 50 den almayız sonra 90 dan alırız...

k.y.lar bazı kağıtlarda müthiş bir dayanışma içerisinde.ama burada ben bu tür dayanışmayı yıllardır görmedim.çelme takmak bu kağıtta. atlatmak, aldatmak bu kağıtta.gerçi sahibi adi olunca kağıtta ne hayır olacak ki.endeks 100 ü devirdi.bu ******** 50 yi deviremedi.tamam alıcılar buralardan topluyo peki bu fiyatlardan 100 lerce lotu kendisi alıp satmıyosa kim satıyo.sen sanırsın 50 yi geçirtmemek için kıçını yırtacak.başka kağıt olsa tek hamlede 50 yi geçmesi beklenir.sözkonusu bu ******** kağıt olunca aylardır 49 u kıramadı.destekse desteğe hazırım.ama artık ne istek kaldı.ne de beklenti.

4. cakalin biri gelir ky ha gayret bende para var aliyorum daha cok alacam der 55 te kakalar milete. yakın geçmiste gördük. sahibinde az karakter olsa bu kagidin degeri şu ankinin üç dört katı ama karater yok. c grubunda sürünüyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by okan20 Yazıyı Oku
    cakalin biri gelir ky ha gayret bende para var aliyorum daha cok alacam der 55 te kakalar milete. yakın geçmiste gördük. sahibinde az karakter olsa bu kagidin degeri şu ankinin üç dört katı ama karater yok. c grubunda sürünüyoruz

d gubundaki adi kağıtlar bile 3 e 4 e katladı.buna el atan yok.sahibide ******** olunca.....ortaya bu çıkıyor....

6.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    d gubundaki adi kağıtlar bile 3 e 4 e katladı.buna el atan yok.sahibide ******** olunca.....ortaya bu çıkıyor....
    Görüldüğü gibi içimizde sahibinin adamları var. Ky kılığında. Korku yaratıyor lar. Yani sat baskısı...ama yemezler.

7. hepsi hepsi 85k civari lot var halka acik olan. piyasa degeri olarak 4.3m anca yapar halka acık kısmın. 1k alacak adam bile yukarı taşıyabilir hisseyi ama c de oldugu sürece bulaşmaz kimse

Sent from my GT-I9500 using Android mobile app

8. C den çıkmak için hiç ugrasmiyor patron. Demek ki şimdilik kağıdı 49 larda tutmak işine geliyor. Bir önceki 90 li rakamları gordugunde hatırlıyorum büyük lot lar el değiştirmişti.belliki büyük satışlar gelmeden kağıt ilerlemiyecek. Kendi içlerindeki sabır savaşı uzadıkça uzadı. Umarım patronlar kısa zamanda anlaşırlar da kağıtta sıkıştığı yerden nefes alarak hayata döner. İkinci dönem de iyi bir karlılık da kağıdı sürükleyen bir faktör olacaktır.

Sayfa 14/471 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •