Sayfa 162/471 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    canım isterse yaparım ve ondan da keyif alırım. ki alım yerlerine geldi. 50 altına inerse hergün 10 ar lot alıcam. sende beni takip etmeye devam et...
    istediğin kadar al,bi halt ediyormuş gibi 10 lotla yeşil yakıp paylaşmanın bi alemi yok bizi ilgilendirmiyor bu işi çocuk oyununa çevirdiniz burda gerçek yatırımcılara hakaret ediyorsunuz oyun oynamak istiyorsan yaşıtlarınla git kumda oyna...

2.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    istediğin kadar al,bi halt ediyormuş gibi 10 lotla yeşil yakıp paylaşmanın bi alemi yok bizi ilgilendirmiyor bu işi çocuk oyununa çevirdiniz burda gerçek yatırımcılara hakaret ediyorsunuz oyun oynamak istiyorsan yaşıtlarınla git kumda oyna...
    Evet seninle oyun oynuyorum. Senin gibi cocuklarla günümü geçiriyorum. Ruh hastası....

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Evet seninle oyun oynuyorum. Senin gibi cocuklarla günümü geçiriyorum. Ruh hastası....

bırak dostum.karşılık vermeye değmez.muhatap olma....

4.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    bırak dostum.karşılık vermeye değmez.muhatap olma....
    Kâğıdın çıkmamasına mi üzülelim yoksa bu şımarık çocuğun papağan gibi aynı şeyi söylemesine mi? Neyse dediğin gibi görmemezlikten gelmek en güzeli. Kademeler nasil görünüyor

5.  Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Kâğıdın çıkmamasına mi üzülelim yoksa bu şımarık çocuğun papağan gibi aynı şeyi söylemesine mi? Neyse dediğin gibi görmemezlikten gelmek en güzeli. Kademeler nasil görünüyor

şu an 56.90 da 3 lot uzlaşma var.18 lot satışta bekliyor....

6. Bu ahlatcı almaya devam ediyor. Kağıtla da bir güzel oynuyor. Yarın ne olacağını tahmin edebilen varmı? Mesela bugün 52 açıldı 65 kapandı.....

Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Bu ahlatcı almaya devam ediyor. Kağıtla da bir güzel oynuyor. Yarın ne olacağını tahmin edebilen varmı? Mesela bugün 52 açıldı 65 kapandı.....

Ahlatçının onun bunun günahını alma en çok sen oynuyorsun kağıdın tahtasıyla 10 lotla yeşil yakan sensin

Sayfa 162/471 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •