Sayfa 195/472 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3770 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu kadar lotla nasıl çıkabilirim bilmiyorum ama fiyatı istemeden de olsa düşürürsem kusura bakmayın çok bunaldım bu kağıtta 2 yıldır bekliyorum bi halt olacağı yok gibi yine süzüle süzüle 40 lara gelmesini seyretmek istemiyorum yazıklar olsun ya zarar eden bir şirket olsa zoruma gitmeyecek ytd...
    ne kadarını satabildin.yani verdin mi hiç.verdiysen kaç lot kaldı.sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim....

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    ne kadarını satabildin.yani verdin mi hiç.verdiysen kaç lot kaldı.sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim....
    sayın Garip satmadım ramazandan sonra duruma göre bakarım artık Allahtan ihtiyacım olan bir para değil ama geçenlerde çok bunalmıştım elim gitmedi satmaya zaten satmak istesemde satabileceğimi sanmıyorum bu işlem hacmiyle direk tabana yapıştırsam belki anca bir kısmı gidebilir tabanda da eşleşme olurmu onuda bilmiyorum öylede yapmak istemiyorum en iyisi beklemek 2 yıldır bekliyorum biraz daha beklerim yapacak bişey yok ytd

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    biraz daha beklerim yapacak bişey yok ytd

teşekkürler ortak.eee o zaman hala bu durmadan satan kim acaba.bugün 160 lot satış.47.50 de satışta kalan 100 lot.kendileri yapıyor olabilirmi acaba....

4. Burayi takip etmeyen biridir. Borsa da hisseler çok düşük kaldı. Sanırım orada değerlendirecek. Hisse sahibi sabırla bekliyor aliyordur ama satmiyordur. Sadece tahmin

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    teşekkürler ortak.eee o zaman hala bu durmadan satan kim acaba.bugün 160 lot satış.47.50 de satışta kalan 100 lot.kendileri yapıyor olabilirmi acaba....
    kimler satıyorsa satsınlar biran evvel bak bahar geldi ramazandan sonra millet tatile gidecek vaktin geldi diye düşünüyorum sadece sesli düşündüm ytd...

6. bu baskı niye anlamıyorum. bu hacimle tavana yakın yada tabana yakın olmalı. ama olmuyor nedense. baskı baskı bıktırdı

8. kim arkadaş hergün 150-200 lotu satan.sabah yine 69.95 e 100 lot koydu.sonra 69 a çekti.satılmayınca 68 e çekti.şimdide 65 i gösteriyor.nasıl adi ******** bir kağıda takılmışız yahu.....

Sayfa 195/472 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •