Sayfa 2/470 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3753 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. Dünyada Çok Şeyler Değişti, Türkiyede Çok Şeyler Değişti,Hisse.net Forum Bile Değişti Tek Pkent Değişmedi Hala Sürünüyor Hala Sürünüyor,Nasıl Bir Borsaymış Nasıl Bİr Spk İmiş Kimse Seni Görmüyor Yada Görmek İstemiyor Ağlanacak Halimiz var Gülüyoruz Ne Yapalım

2. zepevenk eşleşmeyi gördğüğü için sizin yzdığınız fiyatın bir üzerini alıyo.dalga geçiyo ********.....

3. alış fiyatini üste yazmak lazim demekki. spk da mi görmüyor bunları hiç mi uyari yapilmaz arkadas

Sent from my GT-I9500 using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    zepevenk eşleşmeyi gördğüğü için sizin yzdığınız fiyatın bir üzerini alıyo.dalga geçiyo ********.....
    dostum takılma onun hareketlerine, kendi kendine oynasın..
    Yeni oyun kuracak gücümüz yoksa, oyun oynayanı izlemek zorundayız değil mi

5. kaç gündür 47 ye alış giriyorum.işlem yapmıyor.bugün yine 47 ye girdim.47.02 yi aldı.47.10 a çektim.47.20 yi aldı.47.50 ve 48 e çektim.bu seferde işlem yapmadı.ağa bizimle eğleniyi.yapacaksn yap hareketini.

6.  Alıntı Originally Posted by sertisa Yazıyı Oku
    dostum takılma onun hareketlerine, kendi kendine oynasın..
    Yeni oyun kuracak gücümüz yoksa, oyun oynayanı izlemek zorundayız değil mi

dostum yıllardır aynı oyunu izletiyo bize.bi değişiklik yapsın artık.aynı oyun gına getirdi....

7. yeni forumumuz hayırlı uğurlu olsun buraya bi nazar boncuğu yakışır

8. AAAA Herkes buradaymış ben de nereye kayboldu üstadlar diye 18 şubattan beri sizi arıyorum.Kambersiz düğün olmaz derler bizim yörede biz de hayırlı uğurlu olsun demeye geldik.Eskilerden RELAX61 nickimi sistem kabul etmedi.Ben de başına SER ekledim ve SERELAX oldum.BOL BEREKETLİ OLUR İNŞALLAH

Sayfa 2/470 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •